MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

ŚLUBY i SESJE NARZECZEŃSKIE

Reportaż ślubny

Miłość i radość w kadrach!

Najpiękniejsze śluby, dzieją się… tu i teraz! Wasz też taki będzie, bo jedyny i najważniejszy właśnie dla Was. Te chwile to ogrom emocji, jedynych w swoim rodzaju – ale nie uda się Wam zapamiętać wszystkich. Od tego jestem ja, Wasza pani fotograf! Jestem tam, gdzie dzieje się najwięcej, nie wypuszczam aparatu z rąk i łapię dla Was wszystkie te cudowne chwile, które potem będziecie wspominać jeszcze długo i długo. Portrety Was i Waszych bliskich, detale, szczegóły, uśmiechnięte twarze gości, zabawa. To wszystko składa się w piękną całość!

Kilka słów

O mnie

Fotografuję zawodowo śluby od 7 lat - widziałam już naprawdę wiele, ale wciąż, każdy taki dzień, potrafi zachwycić mnie na nowo. Kocham być z ludźmi w tych momentach, obserwować ich emocje, reakcje, śmiech, łzy, wzruszenie. Zaprzyjaźniam się z mamami, żartuję ze świadkami, chcę być blisko i bez sztucznego dystansu. Dlatego zawsze gorąco namawiam Was na sesje narzeczeńskie, tak żebyśmy mogli poznać się lepiej i przekonać, że.. na moich zdjęciach wychodzicie genialnie!

Sesja narzeczeńska

Czy warto? Milion razy tak! Spotykamy się przed ślubem, poznajmy lepiej, omawiamy szczegóły dotyczące tego ważnego dnia. A w międzyczasie powstają takie piękne kadry. Wasza miłość, niecierpliwe oczekiwanie, beztroska no i radość w oczach, że to już niedługo! Kiedy przyjeżdżam potem do Was i wpadam w wir ślubnego zamieszania, znacie mnie i traktujecie jak dobrą kumpelę, a nie straszną panią fotograf z aparatem. Czasem częstujecie zupą i to też jest super ;)

Napisz do mnie

kontakt@magdalenamizera.pl

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia i chcecie poznać ofertę na 2021/2022 rok, napiszcie do mnie wiadomość. Byłoby cudownie, gdyby znalazły się w niej takie informacje jak data oraz miejsce ślubu, żebym od razu mogła zweryfikować czy jestem w stanie do Was dotrzeć :)

Mój adres e-mail: kontakt@magdalenamizera.pl

CLOSE