Wasz najpiękniejszy dzień i...

Idealne zdjęcia ślubne

Lubię myśleć, że moje fotografie – narzeczeńskie i ślubne – przetrwają pokolenia i będą cieszyły oczy przez długie, długie lata.

Wierzę, że zdjęcia naturalne, pełne światła i delikatne, będą z Wami pomimo zmieniających się mód i trendów i nawet po latach, wciąż będą się Wam podobały.

Co zrobić, by zdjęcia ze ślubu były wyjątkowe?

Ślub to wielkie i ważne wydarzenie w naszym życiu. To naprawdę cudowny dzień. Jednak wiele par tak męczy się i zamartwia jego organizacją, że często zapominają o tym, co najważniejsze…

A to przecież dzień celebracji Waszej miłości! To Wy jesteście na pierwszym miejscu – cała reszta ma Was tylko dopełnić. Jeśli przeżyjecie te chwile w pełni, wspólnie i z radością – wszystko wyjdzie perfekcyjnie! I obiecuję Wam, że zobaczycie to na zdjęciach.

Jak będzie wyglądała nasza współpraca?

1. Podpisujemy umowę

Po pierwszym kontakcie w sprawie reportażu ślubnego ustalamy datę spotkania – najlepiej na żywo, ale może być też rozmowa online. Naprawdę dobrze jest poznać się i porozmawiać zanim podpiszemy wspólnie umowę! W końcu od tego momentu będzie nas wiele łączyć ;)

2. Sesja narzeczeńska

Umawiamy się na sesję narzeczeńską. Taki wspólny czas pozwala nam poznać się bliżej – Wy widzicie jak pracuję, a ja oddaję Wam piękne zdjęcia, które możecie później wykorzystać podczas przygotowań do ślubu. To tez chwila dla Was – potraktujcie sesję jak dobrą randkę!

3. Wasz dzień ślubu

To dzień nie tylko radości i szczęścia, ale też czasami stresu przed nieznanym. Jestem z Wami nie tylko, żeby robić piękne zdjęcia, ale też żeby Was poprowadzić w niepewnych sytuacjach, podpowiedzieć rozwiązanie, uspokoić. Pamiętajcie, że mam za sobą kilkadziesiąt ślubów i nie jedno już widziałam. 

Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską?

Potraktujcie ją jak randkę! Możemy spotkać się w Waszym ulubionym miejscu, gdzie czujecie się dobrze i pewnie. Albo wręcz przeciwnie – możemy pojechać lub polecieć tam, gdzie zawsze marzyliście i zrobić sesję w całkowicie odmiennym plenerze! 

Na sesji nie będzie sztywno – to mogę obiecać. Będzie za to sporo przytulania, patrzenia sobie w oczy i przypominania, co jest dla Was najważniejsze. 

Te zdjęcia będą dla Was wyjątkowe – to mogę obiecać!

Jaka jest oferta reportażu ślubnego?

FAQ - o co najczęściej pytają pary?

Jaka jest oferta reportażu ślubnego?