Albumy_fotograficzne_sesje_rodzinne-3-2
Albumy na zdjęcia

Poukładaj Swoje Wspomnienia

Usiądź wygodnie w fotelu. Zaparz dobrą herbatę. Zamknij
oczy. Przywołaj swoje najpiękniejsze wspomnienia – są tuż tuż. Pamiętasz je doskonale.

Powiem Ci coś. Te najważniejsze zasługują na to, by ujrzeć
światło dzienne – chodź, pokażę Ci jakie to proste!

Album Fotograficzny

Mały, średni, duży. Gruby, i ten trochę cieńszy także. Z okładkami z weluru, welwetu a może naturalnej tkaniny? Z grawerem lub tłoczeniem na okładce, jakimkolwiek chcesz.

Taki może być Twój album.

Trwałe karty

Zdjęcia drukowane są na grubych kartach, których nie da się złamać. Są trwałe i twarde - przetrwają naprawdę sporo! Nie widać też na nich odcisków palców.

Piękny nadruk

Rozkładówki ze zdjęciami są drukowane na wysokiej jakości jedwabnym papierze, z idealnym odwzorowaniem kolorów.

Wyjątkowy projekt

Układ zdjęć jest wyjątkowy i indywidualny w każdym albumie - zależy m.in. od ilości zdjęć. Każdy projekt wysyłam do akceptacji i poprawek przed drukiem.

Chrzest_Warszawa-10-3

Okładka Albumu

Od wyboru kolorów i faktur może zakręcić się w głowie. Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy, czy wybierzesz tkaninę z delikatną fakturą, czy miękki
welwet.

Na wybranej okładce mogę wykonać dla Ciebie tłoczenie, grawer lub nadruk UV. Nie martw się jednak – pomogę Ci dokonać właściwego wyboru.

Dobierzemy coś w sam raz!

Liczba Zdjęć

Na pewno ciekawi Cię ile zdjęć zmieści się w Twoim albumie? Album, który oferuję w standardzie ma 10 rozkładówek, mieści się w nim ok. 60 zdjęć. Jeśli jednak masz ochotę na więcej – nie ma przeszkód!

Maksymalna ilość rozkładówek w Twoim albumie może wynieść 50.

Magda M-122

Użyj Swoich Zdjęć

Nie musisz być moją klientką, żeby stworzyć taki album ze mną.

W albumie mogą znaleźć się wszystkie Twoje ważne zdjęcia – z Twojego aparatu, rodzinne, skany starych fotografii a nawet zdjęcia z telefonu. Wystarczy, że dostarczysz mi zdjęcia transferując je przez Internet, żebym mogła zapisać w najlepszej możliwej jakości. 

Potem ja ułożę je w całość, a jeśli zajdzie taka potrzeba – dopasuję kolorystycznie do siebie. Wszystko omówimy przed wyborem formatu i projektowaniem.

Daj Się Skusić
Na Album!

Wiele z tych albumów, które widzisz na zdjęciach to również moje prywatne albumy: z podróży, urodzin, ślubu, wakacji. Mam ich całą masę w domu i jeszcze nie znudziło nam się ich przeglądanie. Są cudowną rozrywką dla mojej małej córeczki – dzięki nim poznaje swoich bliskich, którzy mieszkają zbyt daleko, żeby codziennie ich odwiedzać.

Sporo albumów jest rozlokowanych w domach mojej rodziny: kilka u moich rodziców, rodzeństwa i u teścia. Dbam o to, żeby ich wspomnienia także żyły i cieszyły ich oczy.

Kto więc może być najlepszą reklamą albumów, jeśli nie ja sama? ;)

Chcesz Zamówić Swój Album?

Napisz do mnie i razem wymyślimy dla Ciebie coś pięknego!