Kasia, Fab & Kai | świąteczna sesja

Ile powinna trwać sesja rodzinna? Tyle, na ile pozwoli nam główny bohater tej sesji :) Ta na przykład – z Kasią, Fabem i Kaiem trwała jakieś.. 35 minut! Spotkałam się z nimi tuż przed Bożym Narodzeniem, żeby zrobić kilka zdjęć z choinką w tle i złapać klimat ich pierwszych Świąt we trójkę. Zaplanowałam sobie kadry, ujęcia, pomysły jakie chciałabym pokazać na tych zdjęciach. Okazało się, że tego dnia akurat Kajtek miał inne plany na życie i wcale w tych planach nie zamierzał uwzględnić naszych pomysłów. Całą więc sesję podążałam za nim – kiedy był na kolanach mamy, pełzał po łóżku, obserwował świat za oknem z tatą. I pomyślałam sobie, że tak to właśnie powinno wyglądać :)

Jeśli więc spotkamy się kiedyś na sesji w Waszym domu, nie ustawiajcie dzieciaków przodem do aparatu – jak zechcą, same spojrzą ciekawe. Po prostu bądźcie, tu i teraz, bo tak wyglądacie najpiękniej!

Kasia prowadzi pięknego bloga, na którym pisze m.in o takim nieidealnym, niewymuskanym świecie z dziećmi. Chcecie poczytać? Tutaj jest link!

Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-1 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-2 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-4 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-5 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-7 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-8 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-10 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-11 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-12 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-13 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-15 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-16 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-17 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-19 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-20 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-22 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-23 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-24 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-25 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-26 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-27 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-30 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-31 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-32 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-33

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: