Hej, jestem Magda.

Od 9 lat fotografia towarzyszy mi w codziennym i zawodowym życiu.

Fotografuję ludzi na sesjach i ślubach, ponieważ ta praca od zawsze nieodmiennie kojarzyła mi się z silnymi emocjami i – po prostu – radością. Lubię myśleć, że moje zdjęcia przetrwają pokolenia i będą pamiątką na wiele lat. Na codzień współpracuję też z kilkoma dużymi markami i agencjami tworząc dla nich kontent reklamowy. A tutaj na blogu piszę o fotografii – prosto i bez zawiłości. Cieszę się, że mogę się tu dzielić swoim doświadczeniem i zdjęciami.

Jestem autorką kursu „Jasna Strona Fotografii” i trzech fotograficznych e-booków „Fotogrudniownik” 1 i 2 oraz „Fotowiosennik”, które łączą się z moimi cyklicznymi wyzwaniami na Instagramie. Stworzyłam też presety do Lightrooma „Daylight” – do jasnych i pełnych światła zdjęć! Jeden moich kursów znajdziecie też na platformie Klubu Pań Swojego Czasu „Jak Robić Piękne Zdjęcia Telefonem”.

A prywatnie...

Mam męża Łukasza i córeczkę Helkę – to moi najulubieńsi ludzie na świecie! Mieszkamy też z kotką – Zojką, która wpasowała się do naszego spokojnego życia wprost idealnie i nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niej.

Pochodzę z gór, mieszkam w Warszawie ale całym sercem ukochałam sobie morze i to jest kierunek większości moich wypraw. Wakacje bez morza i piachu – to nie wakacje! Na szczęście 1/3 mojej rodziny podziela mój entuzjam. Kocham podróże, na własną rękę i najlepiej z dala od tłumów – za to ze sprawdzonymi przyjaciółmi. Czytam nałogowo książki, w każdej wolnej chwili a swojego Kindla muszę ładować częściej niż telefon. Lubię bardzo długie i szybkie spacery, najlepiej z aparatem na szyi.