Bardzo się cieszę, ze tu jesteś!

Jestem Magda

Od 10 lat fotografia towarzyszy mi w codziennym i zawodowym życiu.

Fotografuję ludzi na sesjach i ślubach, ponieważ ta praca od zawsze nieodmiennie kojarzyła mi się z silnymi emocjami i – po prostu – radością. Lubię myśleć, że moje zdjęcia przetrwają pokolenia i będą pamiątką na wiele lat. To jest mój motor napędowy :)

Jestem autorką kursu „Jasna Strona Fotografii” i trzech fotograficznych e-booków „Fotogrudniownik” 1 i 2 oraz „Fotowiosennik”, które łączą się z moimi cyklicznymi wyzwaniami na Instagramie. Stworzyłam też presety do Lightrooma „Daylight”, „Summer” oraz „Warm&Cosy” – idealne do jasnych i pełnych światła zdjęć! 

Przeszkoliłam już setki kobiet i sprawiłam, że fotografia stała się również ich życiową ścieżką – jestem z tego bardzo dumna!

A prywatnie...

Mam męża Łukasza i córeczkę Helkę – to moi najulubieńsi ludzie na świecie! Mieszkamy też z kotką – Zojką, która wpasowała się do naszego spokojnego życia wprost idealnie i nie wyobrażamy sobie naszego domu bez niej.

Pochodzę z gór, mieszkam w Warszawie ale całym sercem ukochałam sobie morze i to jest kierunek większości moich wypraw. Wakacje bez morza i piachu – to nie wakacje! Kocham podróże, na własną rękę i najlepiej z dala od tłumów – za to ze sprawdzonymi przyjaciółmi.

Czytam nałogowo książki a swojego Kindla muszę ładować częściej niż telefon. Lubię bardzo długie i szybkie spacery, najlepiej z aparatem na szyi.