Sesje rodzinne to sama radość!

Są szczególnie bliskie mojemu sercu, bo wpuszczacie mnie w swój bezpieczny, domowy świat i pozwalacie podglądnąć najczulsze sceny, przeplatane nierzadko huraganami. Ja w tych klimatach odnajduję się doskonale i ze swoim aparatem chętnie Wam towarzyszę. 

Sesje rodzinne wykonuję w Warszawie, ale czasami poniesie mnie w świat i wtedy daję znać na swoim Instagramie! Nie ważne czy spotkamy się w Waszym domu czy w parku lub lesie – ważne, żebyście byli Wy i cała Wasza gama uczuć – a będzie pięknie!

Jak będzie wyglądała sesja?

1. Wybieramy miejsce

To Wy wybieracie miejsce, gdzie chcecie się spotkać – może to być oczywiście Wasz dom, miejsce, które znacie najlepiej i w którym czujecie się swobodnie. Takie rozwiązanie polecam zwłaszcza, jeśli decydujecie się na sesję z niemowlęciem a na zewnątrz nie jest jeszcze najładniej. 

Jeśli jednak marzy się Wam sesja w plenerze, w pięknym, naturalnym otoczeniu – chętnie opowiem Wam o moich ulubionych miejscach w Warszawie. 

2. Ustalamy datę i szczegóły

W sezonie wiosenno-letnim na sesje w plenerze umawiam się po godzinie 17:00, a na sesje domowe – w weekendy. Już podczas pierwszej wiadomości możecie zapytać mnie o wolne daty.

3. Spotykamy się na sesji

Na sesji najważniejsi jesteście Wy i Wasze dobre samopoczucie. Zawsze dopasowuję się do nastroju dziecka/ci – bez presji i odliczania czasu na zegarku. Sesja lifestyle może potrwać 30 minut ale i 2 godziny – wszystko zależy od nastroju Waszego oraz maluchów. 

Nie ustawiam sztywno póz, nie wkładam Was w ramy – w domu proszę abyście robili najzwyczajniejsze rzeczy, jak czytanie książek czy wspólne zabawy na podłodze. W plenerze idziemy na spacer i zdajemy się na chwilę-moment. Ostrzegam, że proszę o dużo przytulania i patrzenia sobie w oczy – a zabraniam na mnie! ;)

Jaka jest cena sesji rodzinnej?

Pakiet 1

Mniejsza rodzinna sesja
990,00
  • 25 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
  • 25 odbitek w formacie 15x23 cm
  • galeria internetowa ze zdjęciami

Pakiet 2

Większa rodzinna sesja
1390,00
  • 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
  • 40 odbitek w formacie 15x23 cm
  • galeria internetowa ze zdjęciami
  • piękny album ze sztywnymi kartami w formacie 20x20 cm, który pomieści wszystkie zdjęcia z sesji​

Podaruj bliskim sesję w prezencie!

Zaproszenie na sesję jest cudownym prezentem, który może dać Waszym bliskim ogrom radości. To nie tylko wspólne zdjęcia – to czas, bliskość i piękne wspomnienia. Idealny pomysł na Dzień Matki, Dzień Dziecka, Chrzest Św. czy Urodziny. 

Voucher możecie kupić pisząc do mnie maila: kontakt@magdalenamizera.pl. Jest ważny 6 miesięcy od zakupu, wysyłka kurierem w cenie. 

Co otrzymacie po sesji?

Album 20×20 cm ze zdjęciami z sesji, odbitki na wysokiej jakości jedwabnym papierze, osobiste podziękowanie. Wszystko zapakowane z najwyższą starannością, bo wiem, jak fajnie jest dostawać prezenty :)

Nie wiesz jeszcze wszystkiego?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie sesji – napisz do mnie a chętnie na nie odpowiem.