MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

SESJE RODZINNE

Sesja rodzinna

na wspólnych zdjęciach

Sesja rodzinna nie ma ułożonego scenariusza. Spotykamy się w Waszym miejscu: może to być ulubiony park, łąka za miastem, Wasz dom lub zaprzyjaźniona kawiarnia. Podczas takiej sesji najważniejsza jest swoboda i dobre humory – nie ustawiam Was sztywno, czasem podpowiadam i prowadzę za rękę, ale to naturalność i szczerość ma grać pierwsze skrzypce. Ta sesja to Wy i cały Wasz świat. Jeśli tylko pozwolicie mi do niego zajrzeć – obiecuję, że uchwycę dla Was piękne emocje. Pracuję głównie w Warszawie, ale czasem zdarza się, że zawitam nad morze lub do Krakowa.

Naturalnie,

że będzie pięknie

To moje motto w pracy! Cokolwiek by się nie działo: dzieci biegają, nie chcą pozować, noworodki płaczą - to jest normalne! A ja po prostu chwytam te naturalne, piękne, szczere momenty. Rozładowuję atmosferę, łapię świetny kontakt z dziećmi, lubię z nimi być i je obserwować, pozwalam im być sobą na sesji. To znak dla Was, że nie ma się czego obawiać! ;) Sprawdźcie moje zdjęcia w portfolio i zobaczcie, jak to robię.

Dolores, Dariusz & Victoria

"Magda, chciałam bardzo podziękować za zdjęcia, przemiłe spotkanie i super komunikację :) To była nasza pierwsza sesja i jestem szczęśliwa, że podjęliśmy się tego wyzwania jako rodzina, że mieliśmy wymarzoną fotografkę i że zarówno Ty jak i my znaleźliśmy się w podobnym miejscu, w podobnym czasie i mogliśmy się spotkać. Będziemy ten czas jeszcze długo wspominać, a zdjęcia to już w ogóle jest sztos :) Niesamowity jest fakt, że w dynamice tego spotkania złapałaś tak krótkie i piękne momenty, że ja nawet nie zdążyłam zauważyć, że Ty nas obserwujesz :)

Dodam jeszcze, że Twoje działanie wywarło wpływ na naszą Viktorię, która prosi o włączenie aparatu w telefonie i mówi: "a teraz się przytulcie", "dobrze, a teraz trzymajcie się za ręce", jesteśmy pewni, że te teksty ściągnęła od Ciebie :)"

01
02

Ilona, Janek & Piotruś

Chciałbym jeszcze raz bardzo Ci podziękować za wspólna sesję. Obserwuję Cię na instagramie od około roku i zakochałam sie w Twoich fotografiach od pierwszego obejrzenia :) Marzyla mi się sesja z naszym synkiem właśnie taka jakie Ty tworzysz - jasna, ciepła, autentyczna , pełna emocji i pięknego światła. Kiedy napisałaś, że będziesz blisko Krakowa bardzo się ucieszyłam i napisałam od razu.
Sesja z Tobą to ogromna przyjemność! W ogóle nie czuliśmy skrępowania, miałam poczucie, że znam Cię od dawna :)
Bardzo pomocne były Twoje wskazówki, czułam, że wiesz jak mają wyglądać te ujęcia i że po naszym spotkaniu pozostanie piękna pamiątka :)

Bardzo sie cieszę, że udało nam sie spotkać i zrobić sobie i naszemu synkowi taki piękny prezent na roczek!
Uwielbiam przeglądać te zdjecia i wspominać to ciepłe lato w pięknych okolicznościach Twojego rodzinnego miejsca :)
Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się zobaczymy!

02
02

01
of
04

sesje zdjęciowe

Moja oferta

01

Sesja lifestyle

• 40 ujęć przekazanych w galerii internetowej (do wyboru), a potem w plikach o dużej rozdzielczości
• sesja w Waszym domu lub w plenerze
• mini album 20x20cm z 15 ulubionymi zdjęciami z sesji i spersonalizowaną okładką
• 20 odbitek w dużym formacie 15×23 cm

890 zł
02

Sesja Mini

• 15 ujęć przekazanych w galerii internetowej, a potem w plikach o dużej rozdzielczości
• 30 minut sesji zdjęciowej w plenerze (Warszawa, Park Moczydło / Park Szymanowskiego)
• 15 odbitek w dużym formacie 15×23 cm

490 zł
03

Reportaż z uroczystości rodzinnej

• 50-70 ujęć, przekazanych w galerii internetowej, a potem w plikach o dużej rozdzielczości
• 3 godziny reportażu
• mini album 20x20cm z 15 ulubionymi zdjęciami z sesji i spersonalizowaną okładką
• 30 odbitek w dużym formacie 15×23 cm

1390 zł

Co otrzymasz po sesji ze mną? Na pewno odbitki wywołane na wysokiej jakości papierze. Nie wyobrażam sobie zostawić Cię bez tego efektu – wiem, że dopiero na papierze zdjęcia zyskują swoje prawdziwe życie :) Po sesji lifestyle i reportażu otrzymasz też piękny, trwały mini album z ulubionymi zdjęciami z sesji. Wszystko będzie pięknie opakowane – tak, że otwierając paczkę ode mnie poczujesz się, jak w Gwiazdkę lub urodziny!

Napisz do mnie

kontakt@magdalenamizera.pl

Marzysz o swojej własnej, pełnej emocji sesji rodzinnej? Czujesz ten miły dreszczyk na samą myśl o pięknych zdjęciach Twojej rodziny? Już to widzę! :) Napisz do mnie i omówimy szczegóły!

Mój e-mail: kontakt@magdalenamizera.pl

CLOSE