Sesje rodzinne
to sama radość!

Są szczególnie bliskie mojemu sercu, bo wpuszczacie mnie w swój bezpieczny, domowy świat i pozwalacie podglądnąć najczulsze sceny, przeplatane nierzadko huraganami. Ja w tych klimatach odnajduję się doskonale i ze swoim aparatem chętnie Wam towarzyszę. 

Sesje rodzinne wykonuję w Warszawie, ale czasami poniesie mnie w świat i wtedy daję znać na swoim Instagramie! Nie ważne czy spotkamy się w Waszym domu czy w parku lub lesie – ważne, żebyście byli Wy i cała Wasza gama uczuć – a będzie pięknie!

Dlaczego sesja lifestyle jest taka piękna?

Nie ustawiam sztywno póz, nie wkładam Was w ramy – w domu proszę abyście robili najzwyczajniejsze rzeczy, jak czytanie książek czy wspólne zabawy na podłodze. W plenerze idziemy na spacer i zdajemy się na chwilę-moment. Ostrzegam, że proszę o dużo przytulania i patrzenia sobie w oczy. 

Jak wygląda sesja lifestyle?

1. Miejsce

To Wy wybieracie miejsce, gdzie chcecie się spotkać – może to być oczywiście Wasz dom, miejsce, które znacie najlepiej i w którym czujecie się swobodnie. Jeśli marzy się Wam sesja w plenerze – chętnie opowiem o moich ulubionych miejscach!

2. Data

Na sesje domowe umawiamy się w porze odpowiadającej Waszym dzieciom – pomiędzy drzemkami, rano lub po południu. W plener zabiorę Was najchętniej wieczorem, kiedy słońce będzie dawało najpiękniejsze światło.

3. Sesja

Na sesji najważniejsi jesteście Wy i Wasze dobre samopoczucie. Zawsze dopasowuję się do nastroju dziecka/ci – bez presji i odliczania czasu na zegarku. Sesja lifestyle może potrwać 30 minut ale i 2 godziny – wszystko zależy od nastroju Waszego oraz maluchów. 

Jaka jest cena sesji rodzinnej?

Pakiet 1

Większa rodzinna sesja
1490 zł
  • 40 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
  • 40 odbitek w formacie 15x23 cm
  • galeria internetowa ważna 3 miesiące
  • album 20x20cm w pięknej oprawie

Pakiet 2

Mniejsza rodzinna sesja
990 zł
  • 25 zdjęć poddanych autorskiej obróbce
  • 25 odbitek w formacie 15x23 cm
  • galeria internetowa ważna 3 miesiące

Jesteś zainteresowana rodzinnym reportażem?

Jeśli szukasz fotografa na Chrzest Święty, Urodziny czy Jubileusz rodzinny – koniecznie sprawdź moją ofertę. 

Nie ma lepszego powodu do zatrzymania chwil na zdjęciu niż prawdziwe, pełne ciepła i radości rodzinne spotkanie.

Podaruj bliskim sesję w prezencie!

Zaproszenie na sesję jest cudownym prezentem, który może dać Waszym bliskim ogrom radości. To nie tylko wspólne zdjęcia – to czas, bliskość i piękne wspomnienia. Idealny pomysł na Dzień Matki, Dzień Dziecka, Chrzest Św. czy Urodziny. 

Voucher możecie kupić pisząc do mnie maila: kontakt@magdalenamizera.pl. Jest ważny 6 miesięcy od zakupu, wysyłka kurierem w cenie. 

Czy chcesz zarezerwować termin swojej sesji?

Jeśli chcesz zapisać się na sesję lub zapytać o cokolwiek związanego z sesjami lifestyle – napisz do mnie!

Co otrzymacie po sesji?

Album 20×20 cm ze zdjęciami z sesji, odbitki na wysokiej jakości jedwabnym papierze w pięknym, zamszowym etui, osobiste podziękowanie. Wszystko zapakowane z najwyższą starannością, bo wiem, jak fajnie jest dostawać prezenty :)