Alicja | niemowlęca sesja w domu

Jaka jest Wasza definicja szczęścia? :) Bo dla tych dwojga, i pewnie wielu jeszcze innych nowych rodziców na świecie – to te pierwsze dni w domu z maleństwem, układanie do snu, karmienie, wpatrywanie się w ten mały cud godzinami..

Ala ma wielkie szczęście, bo będzie dorastała w domu pełnym spokoju i szczęścia, a Tata nawet zaplanował jej już studia :D To tak na wyrost – na razie słodko śpi w ich ramionach, od czasu do czasu ziewa rozkosznie. A ja tam byłam i to wszystko mogłam sfotografować – wiecie jaką będzie mieć pamiątkę, na całe swoje przyszłe życie? :) Dla mnie szczęście to pełne albumy – pełne zdjęć ze wszystkich naszych radosnych, bardziej i mniej, chwil, pamięć o nich zapisana na kolorowych kartkach. Największy skarb w naszym domu. Róbcie sobie zdjęcia kochani! Nie czekajcie na idealny moment – on przeważnie jest właśnie teraz :)

Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-1 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-3 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-4 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-6 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-7 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-8 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-9 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-10 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-11 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-12 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-14 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-15 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-17 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-18 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-19 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-19a Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-20 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-21 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-21a Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-22 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-23 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-24 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-26 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-27 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-29 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-30 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-32 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-35 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-36 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-37 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-38 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-40 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-41 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-43 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-44 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-45 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-46 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-47 Sesja rodzinna lifestyle w Warszawie-48

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: