Wiosenne tapety do pobrania

Jak tu nie kochać wiosny? Fotograficznie to jeden z najpiękniejszych momentów w roku – kwiaty, kwitnące drzewa, soczysta zieleń. Wszystko to sprawia, że zdjęcia praktycznie „same się robią”. Gdyby coś miało u mnie konkurować z wiosennymi kwietnymi zdjęciami, to byłyby to chyba tylko gorące sierpniowe zachody słońca ;)

Dlatego od 3 lat już robię swoje wiosenne wyzwanie fotograficzne na Instagramie – Fotowiosennik. Uwielbiam ten pierwszy rozruch, truchtanie z aparatem po długiej i często mniej owocnej zimie. To jeden z moich motywatorów, kiedy weny brak – a pisałam o tym ostatnio tutaj. Wyzwanie właśnie sobie trwa na Insta, dziewczyny publikują przepiękne zdjęcia a ja w ramach podziękowania za taki fajny udział, mam tutaj kilka fotek, które jak znalazł będą idealne na wiosenną tapetę w telefonie!

Zdjęcia, które możecie pobrać udostępniam na licencji CC-NC. Są w najwyższej rozdzielczości, gotowe do ściągnięcia i możecie ich używać wszędzie na użytek własny (niekomercyjny) – w sieci i drukując.

Tapety na telefon z kwiatami

Mam dla Was dwa zestawy kolorystyczne – Miętowy i Niebieski. Jeśli chcecie – może dać mi znać na Instagramie, że użyłyście tych zdjęć a ja z wielką przyjemnością podglądnę ich dalszą historię. 

Tutaj możecie je pobrać: 
Zestaw Miętowy
Zestaw Niebieski

Zniżka na presety i e-booki

Dodatkowo – w tym tygodniu możecie skorzystać z promocji w moim sklepie i kupić presety Daylight i e-booki fotograficzne ze zniżką -15%. 

Zwłaszcza polecam Wam e-book Fotowiosennik, który pisałam do zeszłorocznego wyzwania. Jest to ponad 100 stron porad i tipów, jak robić piękne i kreatywne zdjęcia wiosną. Jest w nim 8 tematów, które rozwijam dokładnie i pokazuję, jak robić zdjęcia w konkretnych sytuacjach (m.in. łączenie kolorów, zdjęcia w ostrym świetle, zdjęcia w ruchu czy o złotej godzinie). To ponad 80 gotowych pomysłów na zdjęcia!