Sylwia i Michał | sesja ślubna w Toskanii

Toskania to jedno z piękniejszych miejsc w Europie, jakie odwiedziłam w mojej pracy. Na króciutki wypad zaprosili mnie Sylwia i Michał – pojechaliśmy tam na sam koniec października, kiedy w Polsce liście opadały już z drzew i nie można było wyjść na dwór bez czapki. 

W Toskanii przywitało nas piękne słońce, a w południe nawet upał! Spacery po gaju oliwnym i przepięknym, historycznym miasteczku San Gimignano to była taka przyjemność :) I choć dzień był ciut pochmurny, a słońce pod koniec dnia okazało się chować za chmury, za nic mając nasze nadzieje na zdjęcia w plenerze – i tak było przepięknie!

Dwa dni we Włoszech wystarczyły by naładować się tą niesamowitą aurą i wrócić do Polski w dobrym humorze. Jeśli więc marzy się Wam taka wyjazdowa sesja gdzieś w Europie – napiszcie do mnie. Można to zrobić bez dużych kosztową pamiątka będzie przepiękna!

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: