Jesienne tapety do pobrania za darmo

Fajnie jest wracać tu do Was z nowymi postami! Byłam przekonana, że mój powrót na bloga rozwlecze się trochę w czasie przez przyjście na świat Heli – i tak się faktycznie stało! Ale przyznam też, że to miejsce jest idealną odskocznią od domowych pieleszy i postaram się mniej więcej zachować przyzwoitą regularność w postowaniu ;)

Trochę jesiennej magii na zdjęciach.

W międzyczasie udało mi się przygotować dla Was małą niespodziankę! Już kilka razy publikowałam na blogu tapety do ściągnięcia za darmo – była edycja wiosenna i zimowa. Postanowiłam więc również tej jesieni stworzyć dla Was takie przytulne, ciepłe umilacze – tym razem w wersji na telefon i komputer. Bo jesień już przyszła i jest przepiękna, trzeba się nią nacieszyć zanim minie :)

Zdjęcia, które możecie pobrać udostępniam na licencji CC-NC. Są w najwyższej rozdzielczości, gotowe do ściągnięcia i możecie ich używać wszędzie na użytek własny (niekomercyjny) – w sieci i drukując. Jeśli chcecie możecie ich użyć jako zdjęcie w tle na FB, na blogu lub wgrać jako tapetę na komputer/telefon.

Wersja na telefon:
JESIENNIE 1 | JESIENNIE 2 |JESIENNIE 3 | JESIENNIE 4

tamety-2-1

Wersja na komputer:
JESIENNIE 1 | JESIENNIE 2 | JESIENNIE 3 | JESIENNIE 4

tapety1-1

Naucz się ze mną, jak robić piękne zdjęcia + KOD ZNIŻKOWY

Chciałabym Wam też przypomnieć, że wciąż możecie kupić mój kurs online Jasna Strona Fotografii i nauczyć się, jak robić piękne, pełne światła zdjęcia. Ten kurs to moje oczko w głowie, jest dopracowany do najmniejszych szczegółów :) Jeśli macie problemy z trybem manualnym w Waszym aparacie, spójnością, ogarnięciem światła czy edycji – to wszystko znajdziecie w kursie!

Do niedzieli (20.10.2019) będzie aktywny kod zniżkowy -10% na zakup kursu. Wystarczy, ze podczas zakupu podacie hasło: JESIENNIE.

okładka kursu.001

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: