Aga & Florka | Sesja Mamy i Córki

Zawsze marzyła mi się taka nieśpieszna sesja w domu, w ciszy i spokoju, mamy z córką. Gdzie mogę podglądnąć ich codzienne czynności, karmienie, intymne momenty. Patrzeć z boku jaką piękną więź budują ze sobą te dwie wspaniałe dziewczyny. Udało się ostatnio takie fotograficzne marzenie spełnić dzięki Agnieszce. 

Z Agą znamy się już naprawdę długo, fotografuję jej rodzinę od ponad 6 lat. Znamy się doskonale ale każda sesja, na którą mnie zaprasza – jest inna i wyjątkowa. Uwielbiam to, że do takich spokojnych, domowych sesji nie trzeba wymyślać żadnego planu i szkiców ujęć. Fotografie po prostu „się dzieją” :) 

A na koniec, na naszą sesję wpadli panowie i zrobiliśmy kilka wspólnych zdjęć z najmłodszą królewną! Widać, jak bardzo cieszą się, ze dołączyła do ich Rodzinki!

Jak zaplanować sesję rodzinną?

Tak naprawdę nie potrzebujesz specjalnej okazji do tego, by zrobić sobie taką sesję – każdy dzień, kiedy czujesz się dobrze i marzysz o takich ujęciach jest dobry. Nie ma też jakiegoś specjalnego terminu, w którym Twój Maluch „musi” lub „powinien” taką sesję odbyć. Florka na tych zdjęciach ma 7 miesięcy, ale równie dobrze można zrobić sesję na miesiąc, trzy lub roczek! :) 

Odezwij się do mnie i opowiedz o swoim pomyśle na sesję a ja podpowiem Ci, jak to zaplanować najlepiej!