Magda Rączka & MBackdrops | sesja wizerunkowa

A kogo to przywiało z dalekiego Krakowa do Warszawy na radosną, wiosenną i kolorową sesję wizerunkową? :) Przed Wami Magda Rączka, jej mąż Michał i ich wspólne dzieło czyli marka MBackdrops!

Magda tworzy przepiękne tła do fotografii kulinarnej – śmiem twierdzić, że nie ma sobie równych na polskim rynku (sama mam kilka z nich w swojej kolekcji i powiem wprost – uwielbiam!). Jej pomysł na ich tworzenie też jest oryginalny. Tła to zdjęcia, które Magda robi podczas podróży (najczęściej do Włoch czy Portugalii) – tekstury, ściany, mozaiki, tynki, deski… Świetnej jakości zdjęcia przerzuca na druk i w ten sposób powstają piękne i oryginalne tła do fotografii kulinarnej i produktowej.

Dlaczego warto zrobić sesję wizerunkową?

Taka sesja, jaką zrealizowaliśmy z Magdą i Michałem miała za zadanie pokazać ich wspólnie przy pracy. Sama wiem, jak ciężko robi się zdjęcia samemu sobie, zwłaszcza kiedy w domu – czyli miejscu pracy – królują maluchy i codzienny rozgardiasz. Czemu by więc nie przenieść go do większego miejsca i oddać aparat w ręce kogoś innego? :) W Studio 4Mc mieliśmy dużo przestrzeni na pomysły i ujęcia, przepiękne światło i jedyną w swoim rodzaju różową ścianę, która pięknie nawiązywała do kolekcji teł. Magda przywiozła trochę swojej ceramiki i przede wszystkim tła, mieliśmy więc idealne rekwizyty do zdjęć. 

Na takiej sesji chcę zawsze pokazać Waszą naturalność i autentyczność – nie przebieram Was za kogoś innego! Daję Wam do ręki Wasze codzienne narzędzia pracy, a Wy okazujecie mi to, co robicie naprawdę. 

Obejrzyjcie zdjęcia i dajcie znać, czy też marzycie o takiej sesji wizerunkowej!