Wiosenne flatlay + zdjęcia do pobrania

Wiosno, no chodź już :)

Tak mi się wydawało, że luty krótki, szybko minie i ani się spostrzeżemy nadejdzie wiosna. A tu proszę, luty zrobił niespodziankę i ani myślał uprzyjemnić mi powrót do ojczyzny. Od czasu do czasu spoglądam na prognozy i kiedy widzę słońce, jakie zostawiłam w Barcelonie, pęka mi serce. Na szczęście nadszedł marzec a z nim odrobina wiosennej pogody – i nadzieja, że teraz to już będzie z górki :)

Chciałam Wam uprzyjemnić czekanie na wiosnę, dlatego w ostatni weekend rozłożyłam się z aparatem na kuchennym stole i stworzyłam specjalnie dla Was kilka zdjęć, które mam zamiar dać Wam dzisiaj za darmo. Taka miła jestem na wiosnę! Zimowe zdjęcia z bokehem mogły się Wam już znudzić, możecie więc śmiało pobrać te, które znajdziecie w tym poście.

Wiosenne flatlay w pastelowych kolorach

W ostatnim wpisie o Instagramie wspominałam Wam o fenomenie zdjęć typu flatlay, które stały się popularne właśnie na Insta. To nic innego, jak zdjęcia z lotu ptaka – bardzo prosta i nie wymagająca profesjonalnego sprzętu perspektywa :) Pokochały ją miliony osób, które lubią przede wszystkim fotografię mobilną. Dlaczego? Zdjęcia tego typu możecie zrobić zwykłym telefonem, a będą wyglądały super!

Jedyne co potrzebujecie to odrobina płaskiej powierzchni, kilka ulubionych gadżetów i mnóstwo wyobraźni.

5

Pobierz zdjęcia!

Mam dla Was sześć zdjęć, w takiej wiosennej odsłonie :) Udostępniam je teraz na licencji CC-NC. Są w najwyższej rozdzielczości, gotowe do ściągnięcia i możecie ich używać wszędzie na użytek własny (niekomercyjny) – w sieci i drukując. Jeśli chcecie możecie ich użyć jako zdjęcie w tle na FB, na blogu lub wgrać jako tapetę na komputer/telefon.na bloga

ZDJĘCIE 1ZDJĘCIE 2ZDJĘCIE 3ZDJĘCIE 4ZDJĘCIE 5 | ZDJĘCIE 6

A może chcecie nauczyć się robić takie zdjęcia?

W moim sklepie ruszyła sprzedaż mojego kursu od podstaw – o fotografii kreatywnej! Będę na nim uczyć dziewczyny, jak robić piękne, jasne i pełne światła zdjęcia. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kursie, po prostu kliknijcie w ten baner – przeniesie Was na stronę z pełnym opisem kursu i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Jasna Strona Fotografii


Dajcie znać, czy zdjęcia się Wam podobają i czy mają szansę zagościć u Was na czas wiosny? :) Możecie podrzucić mi screeny lub linki, w których wykorzystałyście moje zdjęcia – chętnie zobaczę ich drugi żywot!

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: