Kwitnące drzewa – darmowe tapety

Wiosna przyszła a my zamknięci w domach prawie ją przegapiliśmy. Pandemia wciągnęła nas jak wodny wir, nie dając szans na ucieczkę. Siedząc w mieszkaniu, w środku miasta, nie miałam żadnej okazji by wybrać się do parku czy lasu przez ostatnie trzy tygodnie. To właśnie w tym momencie obudziła się we mnie olbrzymia wręcz zazdrość do wszystkich tych, którzy las mają za oknem a w ogrodzie kwitnące wiśnie i mirabelki. Za tym widokiem tęskniłam najbardziej.

Tęsknota do fotografowania

W końcu jednak pozwolili wyjść nam legalnie z domów – i wiecie co zrobiłam? Oczywiście, chwyciłam aparat i pobiegłam w las, w poszukiwaniu resztek kwitnących drzewek. Znalazłam jedno i stałam pod nim chyba pół godziny, robiąc setki zdjęć, jak po odwyku… To wszystko, co kiedyś mieliśmy na wyciągnięcie ręki i co braliśmy za pewnik – teraz jest dla nas luksusem. Chcę podzielić się z Wami tymi zdjęciami :) Niech będą miłą odskocznią od szarej rzeczywistości i niech ukwiecą Wasze ekrany! A Wy patrząc na nie codziennie, doceniajcie te malutkie rzeczy. Niech one trzymają nas w pionie :)

ZDJĘCIE 1 | ZDJĘCIE 2 | ZDJĘCIE 3 | ZDJĘCIE 4

ZDJĘCIE 5 | ZDJĘCIE 6 | ZDJĘCIE 7 | ZDJĘCIE 8

ZDJĘCIE 9 | ZDJĘCIE 10

Zdjęcia, które możecie pobrać udostępniam na licencji CC-NC. Są w najwyższej rozdzielczości, gotowe do ściągnięcia i możecie ich używać wszędzie na użytek własny (niekomercyjny) – w sieci i drukując. Jeśli chcecie możecie ich użyć jako zdjęcie w tle na FB, na blogu lub wgrać jako tapetę na komputer/telefon.

Naucz się ze mną, jak robić piękne zdjęcia + KOD ZNIŻKOWY -15% :)

W grudniu na swoim Instagramie zapraszałam Was na wyzwanie #fotogrudniownik. Polegało na wykonaniu 10 zdjęć w grudniu, które kojarzyły się z tym okresem i świętami. Przed nami piękny maj – miesiąc, który prawdopodobnie wciąż spędzimy w odosobnieniu. A to przecież piękna wiosna, cudowne światło, emocje! Nie dajmy się temu wirusowi i stworzymy z tych dni piękną pamiątkę. Zapraszam Was do kolejnego mojego wyzwania – #fotowiosennik! Zaczynamy w piątek 1.05.2020, wtedy na moim Instagramie opublikuję pierwsze zdjęcie i temat, jaki wymyśliłam. O wszystkim opowiem Wam już niedługo – zaglądajcie do mnie na Instagram!

Chciałabym Wam też przypomnieć, że wciąż możecie kupić mój kurs online Jasna Strona Fotografii i nauczyć się, jak robić piękne, pełne światła zdjęcia. Ten kurs to moje oczko w głowie, jest dopracowany do najmniejszych szczegółów 🙂 Jeśli macie problemy z trybem manualnym w Waszym aparacie, spójnością, ogarnięciem światła czy edycji – to wszystko znajdziecie w kursie

Kod zniżkowy na zakup kursu będzie działał aż do połowy maja (17.05.2020)! Promocja to -15% na kurs JASNA STRONA FOTOGRAFII. Kod zniżkowy to: FOTOWIOSENNIK :)


O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: