Fotograf w Barcelonie

Witajcie kochani! Kolejny tydzień się zaczął a ja uświadomiłam sobie, że to już prawie dwa miesiące, odkąd mieszkamy w Barcelonie! Czas leci jak szalony, choć wydaje mi się jakbyśmy mieszkali tu już bardzo, bardzo długo. Jedną z oznak jest zdenerwowanie na wszędobylskich turystów ;) Poznajemy już miasto coraz lepiej, uczymy się hiszpańskiego (ja chodzę na lekcję codziennie i bardzo, bardzo mi się na nich podoba), jemy przepyszne rzeczy (o świeżych truskawkach nie wspomnę!) i jesteśmy tu dość szczęśliwi :)

Barcelona jest miejscem idealnym na sesje zdjęciowe!

Miałam już swoją pierwszą sesję zdjęciową tutaj – z parą polsko-wenezuelską, na wzgórzu Montjuic. Możecie zobaczyć ją tutaj, jeśli jeszcze nie widzieliście – Kamila & Pablo. Park w którym robiliśmy zdjęcia całkowicie zawładnął moim sercem! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę go w pełnym, wiosennym rozkwicie – mam nadzieję, że to już niedługo. I naprawdę podoba mi się opcja samych słonecznych dni, nie martwienia się o to, że spadnie niespodziewanie deszcz lub będzie zimno! Na taki luksus nie mogłam sobie pozwolić w Polsce :) Odkrywam więc nowe miejsca, uliczki i zaułki, żeby wiedzieć gdzie Was zabrać na wspólną sesję!

Mieszkamy w naprawdę pięknej części Barcelony! Dzielnica nazywa się El Born i troszkę klimatem przypomina mi krakowski Kazimierz. Jest idealnym miejscem na wieczorne włóczenie się po barach, kawiarenkach, odkrywanie i wczucie się w ducha miasta! Znajdziecie tu najlepsze tapas bary, market ze świeżymi owocami morza a nawet muzeum czekolady – fajnie, prawda? :)

Mam dzisiaj dla Was kilka zdjęć, które zrobiłam spacerując po okolicy (z pomocą mojego ukochanego Ł. – dziękuję!). Jeśli macie ochotę na więcej Barcelony, zapraszam na mojego Instagrama! Hasta pronto!


 

Hi all! Another week has just started and I realised it’s been almost two months since we arrived to this beautiful city! Feels like it was so long time ago. We’re getting to know the city better, learning Spanish (I’m taking classes everyday and I really love it), eating delicious vegetables and fruits everyday. We’re pretty happy here, you know?;) 

Barcelona is an amazing place for photoshoots!

I already had my first photo session with a couple, in Montjuic park. You can see it here – Kamila & Pablo. I loved that park – and I really can’t wait to see it while spring blooms! I like the idea of days full of sun, no rain and always good weather for my photoshoots! It’s quite different from what I had in Poland. I’m discovering new places, pretty corners of narrow streets, and wondering where to take you for a session ;) 

We’re living in the prettiest part of Barcelona, I dare say! It’s called El Born and it’s a perfect place for discovering, walking around and feeling the spirit of the city. You can find here the best tapas bars, market with fresh seafood and even museum of chocolate! How cool is that :) 

Here are some photos I took recently (with my beloved Ł. by my side – thank you!) but if you want more updates, check my Instagram. Hasta pronto!

2 3 49 56 8

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: