MENU

UWIELBIASZ FOTOGRAFIĘ, ALE...

Instrukcja aparatu Cię przeraża – jest tam tyle słów, których nie rozumiesz?

Nigdy nie udało Ci się rozgryźć trybu manualnego i najwygodniej fotografuje Ci się w trybie automatycznym?

Większość zdjęć, które robisz nie pasuje do siebie?

Nie potrafisz odnaleźć się w różnym oświetleniu i nie wiesz, jak radzić sobie w odmiennych warunkach?

Chcesz nauczyć się jak szybko obrabiać zdjęcia, żeby wciąż wyglądały naturalnie?

JEDYNY TAKI KURS ONLINE

Kurs, na którym nie usłyszysz trudnych nazw, niezrozumiałych formułek i technicznej mowy.

W przyjaznej atmosferze poznasz możliwości swoje i swojego aparatu.

Dowiesz się nareszcie, jak robić jasne, naturalne i spójne zdjęcia.

CZEŚĆ, JESTEM MAGDALENA A TO JEST MÓJ KURS ONLINE

Robienie zdjęć to moja praca i wielka miłość. Jestem autorką kursu „Jasna strona fotografii” oraz bloga fotograficznego, na którym dzielę się moją wizją fotografii – jasnej, lekkiej i przyjaznej, uczę jak fotografować i inspiruję do ciągłego odkrywania świata zdjęć.

Jestem przede wszystkim fotografem ślubnym, ale prowadziłam już wiele warsztatów ucząc kreatywne kobiety, jak robić zdjęcia. Mój wyraźny, indywidualny styl podoba się wielu ludziom – cieszę się więc, że w tym kursie mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

Kurs Jasna Strona Fotografii ukazał się po raz pierwszy w marcu 2017 – do tej pory odbyło się 5 edycji i wzięło w nich udział ponad 700 kobiet! Dołączysz do nich?

LEKCJA 1 - WSZYSTKO O SPRZĘCIE

Pierwsza lekcja kursu to wprowadzenie w świat sprzętu fotograficznego – pokażę Ci czym fotografować, jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi obiektywami, co to jest ogniskowa.

01
05

LEKCJA 2 - TRYB MANUALNY CZ. 1

Po tej lekcji już na zawsze ustawisz tryb M w swoim aparacie :) Opowiem Ci szczegółowo o czasie naświetlania, przysłonie i ISO. Wytłumaczę jak łączyć te parametry w jedno i do czego służy nam korekta ekspozycji. Obiecuję, że wszystkie skomplikowane nazwy przestaną być niezrozumiałe i trudne.

02
05

LEKCJA 3 - TRYB MANUALNY CZ. 2

W tej lekcji dowiesz się do czego potrzebny nam będzie balans bieli, jak ustawić punkty ostrości i do czego służą różne tryby autofokusa.

03
05

LEKCJA 4 - ŚWIATŁO W FOTOGRAFII

Rozumienie światła to klucz do sukcesu podczas fotografowania – w tej lekcji przekażę Ci całą swoją wiedzę na temat różnych rodzajów oświetlenia. Opowiem Ci jak radzę sobie z trudnym, ostrym światłem, kiedy najlepiej robić zdjęcia i jak szukać odpowiednich warunków w domu i na zewnątrz.

04
05

LEKCJA 5 - KOMPOZYCJA

W tej lekcji nauczysz się, jak komponować kadr, aby zdjęcie było przyjemne w odbiorze, jak układać przedmioty na zdjęciu, jak dobierać kolory.

05
05

LEKCJA 6 - MÓJ SPOSÓB NA ZDJĘCIA

Pokażę Ci krok po kroku jak robię zdjęcia – w rozmaitych okolicznościach i w różnym oświetleniu. Zobaczysz na przykładach, jakie ustawienia i parametry dobieram podczas fotografowania.

01
05

LEKCJA 7 - PLIKI RAW i PROGRAMY DO EDYCJI

Co to są pliki RAW i jakich programów do edycji używam? W tej lekcji opowiem Ci wszystko, co jest przydatne podczas fotografowania w RAW-ach, a także jaki wpływ na nasze zdjęcia ma odpowiedni ekran i kalibracja monitora.

02
05

LEKCJA 8 - EDYCJA KROK PO KROKU

W tej lekcji zobaczysz film, na którym pokazuję krok po kroku jak edytuję swoje zdjęcia zarówno w Lightroomie jak i Photoshopie. Pokażę Ci też alternatywę dla tych programów – bezpłatną i płatną.

03
05

LEKCJA 9 - Z KARTY DO KOMPUTERA

W tej lekcji poznasz mój proces katalogowania i archiwizowania zdjęcia, opowiem Ci jak o nie dbam po zgraniu z karty pamięci na dysk oraz jak dokonuję selekcji. Opowiem o publikowaniu zdjęć w Internecie oraz wywoływaniu.

04
05

LEKCJA 10 - SZUKANIE SWOJEGO STYLU

Ostatnia lekcja kursu dotyczy poszukiwania siebie w zdjęciach, które robimy – jak znaleźć swój styl, jak pracować z innymi ludźmi, jak w zdjęciach pokazać swoje emocje. To lekcja z małym podsumowaniem wiedzy po kursie.

05
05

JAK WYGLĄDA KURS?

 

• 10 lekcji – wypełnionych po brzegi wiedzą.

• Pliki PDF, ćwiczenia, wideo – różne formy nauki.

• Motywacyjna grupa na Facebooku – w której każda uczestniczka może poprosić o radę.

• Dostęp online – kurs jest dostępny na platformie online, a Ty otrzymujesz swój login i hasło.

• Możliwość pobrania wszystkich materiałów na komputer, tablet czy telefon.

CO O KURSIE MÓWIĄ UCZESTNICZKI?

Kinga Barlik - uczestniczka pierwszej edycji kursu, autorka blogów: Bliskostwory oraz Humahuppa

Kiedy rozpoczynałam kurs ‚Jasna strona fotografii’ wydawało mi się, że znam podstawy fotografowania i niewiele może mnie zaskoczyć. Jakże się myliłam! Kiedy otworzyłam pierwszy moduł kursu, oniemiałam z wrażenia! Tego nie da się opisać! Nie dość, że wypełniony wiedzą po brzegi, to jeszcze pięknie opracowany wizualnie. Każdy aspekt Magda szczegółowo omawia, pokazuje na zdjęciach kolejne kroki, dzieli się swoimi tajnikami i daje konkretne wskazówki, które można zastosować niemal natychmiast. Dla mnie bardzo ważne były ćwiczenia, bo w praktyce mogłam sprawdzić zdobytą wiedzę. Nieoceniona była aktywność Magdy w grupie i jej bezpośrednie uwagi i podpowiedzi. Miałam wrażenie, jakby siedziała tuż obok i cierpliwie wszystko mi tłumaczyła. Każdy kolejny moduł poruszał inny istotny aspekt.

Kurs dał mi dużo motywacji do fotografowania w trudnym momencie i pozwolił cieszyć się z robienia zdjęć. Wreszcie poczułam, że potrafię! Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto pragnie na nowo zaprzyjaźnić się z aparatem :)

JASNA STRONA FOTOGRAFII

KURS ONLINE

Już ponad 700 kobiet wzięło udział w moim kursie! Od teraz kurs jest w stałej sprzedaży. Dołączysz do nas?

CLOSE