MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

Ślub zimą? Niewiele par podejmuje to wyzwanie – a szkoda :) Choć unikam jak ognia słowa „idealny” w odniesieniu do tego Dnia, tutaj nie umiem inaczej! Ale od początku.. Kiedy napisała do mnie Magda i opowiedziała w mailu o ich wymarzonym ślubie, miejscu, dacie i okolicznościach – uwierzcie, skakałam z radości! Bo Magdę i Wiktora do zorganizowania zimowego ślubu, skłoniła po trochu sesja inspiracyjna, którą stworzyłyśmy dokładnie rok wcześniej z Marysią Korchow. Chciałyśmy odczarować ten czas w kalendarzu i pokazać, że wcale nie trzeba bać się tej pory roku, pogody czy zimna. Że w grudniu czy styczniu można stworzyć ciepły, przytulny i bajkowy klimat!

Kiedy więc 1 grudnia znalazłam się w Bagatelce, niedaleko Poznania i zobaczyłam co dla Madzi i Wiktora przygotowały dziewczyny z Inna Studio – oniemiałam z zachwytu :) Dekoracje zimowe to piękna mieszanka zieleni i bieli, anemony, które rosną zimą, blask światełek rozwieszonych w oknach, ciepły kolor drewna i świece na każdym stole. Na stoliku obok księgi gości stał stojak wypełniony zdjęciami z sesji narzeczeńskiej, którą zrobiliśmy jesienią na rodzinnych Kaszubach Magdy. Mimo zimna i szybko zapadającego zmierzchu udało nam się zorganizować tzw. 'first look’ kiedy to Magda i Wiktor zobaczyli siebie po raz pierwszy przed wyjazdem do kościoła – sami zobaczcie jak było wzruszająco :) Cały dzień, aż do nocy był bardzo emocjonalny i tak pełen ciepła, jak powinna być każda sobota czerwca ;) Pięknie się na to patrzyło!

Madziu, Wiktorze – bardzo Wam dziękuję, że mogłam w tym uczestniczyć, poznać Was i stworzyć dla Was tą pamiątkę. Właśnie dla takich chwil ta praca ma największy sens :)

Miejsce: CRH Bagatelka / Kwiaty i dekoracje: Inna Studio

CLOSE