MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

Dolina Cedronu to taka mała Toskania, tuż pod Krakowem. Ceglana winnica schowana wśród lasów. Znana na całą okolicę z pięknych, naturalnych, rustykalnych wesel! Kiedy Agata i Daniel napisali do mnie, czy chciałabym towarzyszyć im podczas dnia ich ślubu od pierwszej wiadomości wiedziałam, że będzie pięknie. Nie tylko dzięki miejscu, w jakim zdecydowali się pobrać, ale przede wszystkim dzięki długim opisom Agaty, która dzieliła się ze mną wieloma przyjemnymi szczegółami z okresu przygotowań :)

Wymienianie tych maili sprawiło, że kiedy już pojawiłam się w Leńczach, czułam się, jakbym przyjechała na ślub najlepszych znajomych! Kiedy później rozmawiałam z Agatą o ich dniu (sama przygotowując się do swojego ślubu!) opowiadała mi, że to był najpiękniejszy dzień w ich życiu.. Że było dokładnie tak jak sobie wymarzyli: bez stresu, pośpiechu, wśród najbliższych im osób. Ślub humanistyczny, który wzięli w ogrodzie był tak wzruszający, że wszyscy płakali ;) To było piękne przeżycie, nie ukrywam, że dla mnie również cenne doświadczenie – jako przyszłej panny młodej. Myślę, że wielu powinno brać za wzór takie organizowanie dnia swojego ślubu.. po swojemu!

Suknia: Sabe Wedding Dresses | dekoracje: Bello Matrimonio | film: Ooh Studio

Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu śluby

CLOSE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (są u mnie bezpieczne i zawsze możesz się wypisać)

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl