Ślub plenerowy w Dolinie Cedronu

Dolina Cedronu to taka mała Toskania, tuż pod Krakowem. Ceglana winnica schowana wśród lasów. Znana na całą okolicę z pięknych, naturalnych, rustykalnych wesel! Kiedy Agata i Daniel napisali do mnie, czy chciałabym towarzyszyć im podczas dnia ich ślubu od pierwszej wiadomości wiedziałam, że będzie pięknie. Nie tylko dzięki miejscu, w jakim zdecydowali się pobrać, ale przede wszystkim dzięki długim opisom Agaty, która dzieliła się ze mną wieloma przyjemnymi szczegółami z okresu przygotowań :)

Wymienianie tych maili sprawiło, że kiedy już pojawiłam się w Leńczach, czułam się, jakbym przyjechała na ślub najlepszych znajomych! Kiedy później rozmawiałam z Agatą o ich dniu (sama przygotowując się do swojego ślubu!) opowiadała mi, że to był najpiękniejszy dzień w ich życiu.. Że było dokładnie tak jak sobie wymarzyli: bez stresu, pośpiechu, wśród najbliższych im osób. Ślub humanistyczny, który wzięli w ogrodzie był tak wzruszający, że wszyscy płakali ;) To było piękne przeżycie, nie ukrywam, że dla mnie również cenne doświadczenie – jako przyszłej panny młodej. Myślę, że wielu powinno brać za wzór takie organizowanie dnia swojego ślubu.. po swojemu!

Suknia: Sabe Wedding Dresses | dekoracje: Bello Matrimonio | film: Ooh Studio

Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-0Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-1Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-2 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-3 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-5 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-6 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-7 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-8 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-9Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-10 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-11 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-12 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-13 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-14 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-15 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-16Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-18 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-19 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-21 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-25 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-26 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-27 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-28 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-29 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-30 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-31Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-32 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-33.1 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-33 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-34 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-35 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-37 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-38 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-39 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-40Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-41 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-42 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-43 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-44 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-45Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-47 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-49 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-51 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-52Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-53 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-54 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-55Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-56 Humanistyczny ślub w Dolinie Cedronu-57

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: