Minimalistyczna sesja stylizowana

Sesja produktowa nie musi być nudna – takie stylizowane zdjęcia mogą pięknie przedstawić Twoje produkty, w codziennych aranżacjach, z nutą elegancji. Prostota i minimalizm królują ostatnio w modnych magazynach i na Instagramowych kontach ciesząc się dużym zainteresowaniem. Biała baza zawsze jest świetnym tłem do jak najlepszego pokazania produktu, ale dzięki dodatkom nie staje się monotonna. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby dodatkowe elementy na zdjęciu nie przysłoniły głównego tematu – tutaj to kosmetyki miały grać główną rolę.

Sesja na Instagram Yoskine-1 Sesja na Instagram Yoskine-3 Sesja na Instagram Yoskine-4 Sesja na Instagram Yoskine-6 Sesja na Instagram Yoskine-7 Sesja na Instagram Yoskine-8 Sesja na Instagram Yoskine-9 Sesja na Instagram Yoskine-11 Sesja na Instagram Yoskine-12 Sesja na Instagram Yoskine-13 Sesja na Instagram Yoskine-14 Sesja na Instagram Yoskine-16

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: