Sesja ślubna na jesiennym wrzosowisku

Kasia i Łukasz zagościli już u mnie na stronie we wpisie o ich wyjątkowym, eleganckim ślubie. Kilka miesięcy później, jesienią spotkaliśmy się na sesję ślubną, którą bardzo chcieli zrobić w naturze. Udało nam się więc pojechać za Warszawę, na cudne wrzosowisko Mostówka. Niestety dzień był pochmurny, zimny i mało przyjemny – nie zapowiadało się ciekawie na samym początku ;) Na szczęście kiedy dotarliśmy na miejsce i trochę rozgrzaliśmy się pierwszymi kadrami – wyszło słońce! To było dosłownie 15 minut ciepłego blasku, ale w zupełności wystarczyło nam, żeby stworzyć magiczne ujęcia.

Sesja ślubna na wrzosowisku-1 Sesja ślubna na wrzosowisku-3 Sesja ślubna na wrzosowisku-5 Sesja ślubna na wrzosowisku-6 Sesja ślubna na wrzosowisku-7 Sesja ślubna na wrzosowisku-8 Sesja ślubna na wrzosowisku-8a Sesja ślubna na wrzosowisku-9 Sesja ślubna na wrzosowisku-11 Sesja ślubna na wrzosowisku-12 Sesja ślubna na wrzosowisku-14 Sesja ślubna na wrzosowisku-15 Sesja ślubna na wrzosowisku-16 Sesja ślubna na wrzosowisku-17 Sesja ślubna na wrzosowisku-18 Sesja ślubna na wrzosowisku-19 Sesja ślubna na wrzosowisku-20 Sesja ślubna na wrzosowisku-21 Sesja ślubna na wrzosowisku-23

O mnie:

Jestem niepoprawną marzycielką, wielbicielką bokehu i zdjęć pod światło. Nie rozstaję się z aparatem a na fotografiach zbieram zawsze dużo uśmiechów. Uczę jak robić piękne zdjęcia!

Mój sklep:

Kategorie:

Ostatnie wpisy: