MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

Po takich parach jak Maciek i Marysia widzę najdokładniej jak szybko biegnie czas. Pamiętam dobrze nasze pierwsze spotkanie – ja z Warszawy, oni z Katowic, przyjechaliśmy wszyscy do Krakowa, żeby się poznać i porozmawiać o szczegółach ich ślubu, który miał się odbyć półtora roku później. A chwilę później zaskoczyli mnie tym, że to już za chwilę i czy przyjadę do ich ukochanej Gdyni zrobić im nad morzem sesję narzeczeńską!

Spotkaliśmy się więc w Orłowie pod klifem, w pewien pochmurny lipcowy wieczór, ciężkie chmury wisiały nad nami przez całą godzinę ale rozpadało się dopiero podczas ostatnich ujęć na molo :) Marysia nie wierzyła, że z tak ponurych warunków uda mi się wycisnąć coś pozytywnego – ale po obejrzeniu galerii stwierdziła, że jest piękniej niż było naprawdę! A ja tam jestem zdania, że nad naszym morzem zawsze jest pięknie – czy to chmury, czy różowy zachód słońca. Więc jeśli macie ochotę zaprosić mnie na sesję i nie wiecie gdzie – nasze wybrzeże jest zawsze najlepszym pomysłem :) Mówię Wam to ja – dziewczyna urodzona w górach!

Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby Sesja narzeczeńska w Orłowie lifestyle śluby

CLOSE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (są u mnie bezpieczne i zawsze możesz się wypisać)

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl