MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

Po takich parach jak Maciek i Marysia widzę najdokładniej jak szybko biegnie czas. Pamiętam dobrze nasze pierwsze spotkanie – ja z Warszawy, oni z Katowic, przyjechaliśmy wszyscy do Krakowa, żeby się poznać i porozmawiać o szczegółach ich ślubu, który miał się odbyć półtora roku później. A chwilę później zaskoczyli mnie tym, że to już za chwilę i czy przyjadę do ich ukochanej Gdyni zrobić im nad morzem sesję narzeczeńską!

Spotkaliśmy się więc w Orłowie pod klifem, w pewien pochmurny lipcowy wieczór, ciężkie chmury wisiały nad nami przez całą godzinę ale rozpadało się dopiero podczas ostatnich ujęć na molo :) Marysia nie wierzyła, że z tak ponurych warunków uda mi się wycisnąć coś pozytywnego – ale po obejrzeniu galerii stwierdziła, że jest piękniej niż było naprawdę! A ja tam jestem zdania, że nad naszym morzem zawsze jest pięknie – czy to chmury, czy różowy zachód słońca. Więc jeśli macie ochotę zaprosić mnie na sesję i nie wiecie gdzie – nasze wybrzeże jest zawsze najlepszym pomysłem :) Mówię Wam to ja – dziewczyna urodzona w górach!

Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-1 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-3 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-4 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-5 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-6 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-7 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-8 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-10 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-11 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-13 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-14 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-16 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-17 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-18 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-19 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-21 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-22 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-25 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-26 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-27 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-29 Sesja narzeczeńska Klif Orłowo-30

CLOSE