MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

W tym roku miałam okazję kilka razy fotografować.. fotografki :) Nie jest to proste zadanie, choć z własnego doświadczenia wiem, że ostatnie o czym się myśli na własnym ślubie to aparat.. To wcześniej przychodzi moment refleksji: czy ta dziewczyna na pewno zrobi wszystko, tak jak ja bym to zrobiła najlepiej? ;) Z malutkim drżeniem serca czekałam więc na ten dzień Agnieszki i Filipa, ale też z ogromną radością. Nasza wspólna historia zaczęła się rok temu, na Sardynii a jej efekty możecie zobaczyć w tym wpisie. Jechałam na ten ślub ze świadomością, że będzie wzruszająco, radośnie, przyjaźnie – ale to, co zastałam na miejscu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Aga, Filip i ich bliscy stworzyli wyjątkową atmosferę od rana do samej nocy.

Ich ślub był idealnym odzwierciedleniem tego jacy są i chciałabym, aby każda para młoda tak radośnie i bez stresu przeżywała ten dzień. Ani przez moment nie zapomnieli, co tak naprawdę jest w nim najważniejsze! I nie bali się zamawiać pizzy zamiast tortu weselnego, jeśli to właśnie pizzę kochają najbardziej ;)

Miejsce: ROD Poznań ;) | Kwiaty: Inna Studio | Dekoracje i zaproszenia: diy pary młodej

Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-1 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-3 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-4 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-6 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-7 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-10 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-11 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-13 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-14 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-17 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-19 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-19a Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-20 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-21 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-22 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-25 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-26Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-73 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-28 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-29 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-31 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-33 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-34 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-38 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-39 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-40 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-41 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-44 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-45 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-47 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-48 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-49 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-51 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-52 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-53 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-55 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-57 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-58 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-59 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-60 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-62 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-63 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-64 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-65 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-66 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-67 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-68 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-69 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-71 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-72Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-75 Ślub w plenerze DIY w Poznaniu-74

CLOSE