MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

W tym roku miałam okazję kilka razy fotografować.. fotografki :) Nie jest to proste zadanie, choć z własnego doświadczenia wiem, że ostatnie o czym się myśli na własnym ślubie to aparat.. To wcześniej przychodzi moment refleksji: czy ta dziewczyna na pewno zrobi wszystko, tak jak ja bym to zrobiła najlepiej? ;) Z malutkim drżeniem serca czekałam więc na ten dzień Agnieszki i Filipa, ale też z ogromną radością. Nasza wspólna historia zaczęła się rok temu, na Sardynii a jej efekty możecie zobaczyć w tym wpisie. Jechałam na ten ślub ze świadomością, że będzie wzruszająco, radośnie, przyjaźnie – ale to, co zastałam na miejscu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Aga, Filip i ich bliscy stworzyli wyjątkową atmosferę od rana do samej nocy.

Ich ślub był idealnym odzwierciedleniem tego jacy są i chciałabym, aby każda para młoda tak radośnie i bez stresu przeżywała ten dzień. Ani przez moment nie zapomnieli, co tak naprawdę jest w nim najważniejsze! I nie bali się zamawiać pizzy zamiast tortu weselnego, jeśli to właśnie pizzę kochają najbardziej ;)

Miejsce: ROD Poznań ;) | Kwiaty: Inna Studio | Dekoracje i zaproszenia: diy pary młodej

Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby Plenerowy ślub Agnieszki i Filipa śluby

CLOSE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (są u mnie bezpieczne i zawsze możesz się wypisać)

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl