MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

Ślub w Toskanii brzmi jak bajka, prawda? Dziś zabiorę Was więc do tej bajkowej krainy, żebyście mogli zobaczyć piękny ślub Pauliny i Krystiana.

Nasza wspólna znajomość zaczęła się dość niewinnie na targach fotograficznych, na których miałam swoje stoisko. Zapamiętałam śliczną blondynkę, która z błyskiem w oku opowiadała mi o swoich i narzeczonego marzeniach, odnośnie ślubu we Włoszech. Jakie było moje zdziwienie, kiedy kilka dni później dostałam od nich wiadomość – chcieli, żebym to właśnie ja pojechała z nimi i ich bliskimi na tydzień do Toskanii i uwieczniła dla nich ten czas na zdjęciach. A potem było już tylko coraz piękniej ;) W podróż ruszyliśmy na samym początku maja, w Polsce zostawiliśmy upały i słońce a sami wpadliśmy.. w najbardziej deszczową wiosnę we Włoszech od lat! Nie skłamię, jeśli powiem Wam, że padało każdego dnia. Na szczęście wszystko poza pogodą wypadło idealnie – Paulina i Krystian zadbali o najlepsze towarzystwo, a goście – o każdy malutki detal tej wyprawy!

W dzień ślubu obudził nas deszcz, ale sprawdzając pogodę wiedzieliśmy, że w planach jest malutkie rozjaśnienie. Udało mi się towarzyszyć i Paulinie i Krystianowi w ich przygotowaniach, choć nie było to łatwe, bo swój first look mieli mieć dopiero na miejsc ceremonii! Koło nas ciągle kręcił się psiak Pauliny i Krystiana, Tari. W tej pochmurnej pogodzie dotrwaliśmy do godziny 12.00 i właśnie wtedy, podczas wielkiego wejścia Pauliny, zaczęło świecić słońce! Zostało z nami przez całą ceremonię, ale kiedy tylko skryliśmy się w małej tawernie na obiad, z nieba lunęło.

Śmiałam się, że nigdy wcześniej nie biegałam tak szybko na sesji ani nie podejmowałam tak szybko decyzji o tym, by z tej sesji uciekać ;) Kolejne godziny były ciągłą ucieczką między jedną chmurą a kolejną, ale wiecie co? To naprawdę miało swój klimat i nie zamieniłabym tego na najmocniejsze słońce świata! Mam tylko nadzieję, że uda mi się jeszcze zobaczyć słoneczną wersję Toskanii, ponieważ to jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie do tej pory widziałam!

Zjawiskowa suknia Pauliny jest dziełem Patricii Szlazsko.

Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-1 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-2 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-3 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-4 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-5 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-7 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-8 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-9 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-10 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-11 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-12 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-13 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-14 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-18 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-19 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-20 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-22 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-23 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-25 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-27 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-29 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-30 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-31 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-32 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-33 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-34 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-35 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-37 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-38 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-39 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-40 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-41 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-42 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-43 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-44 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-45 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-47 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-48 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-49 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-50 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-51 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-52 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-54 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-56 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-57 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-58 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-60 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-61 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-62 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-63 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-64 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-65 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-67 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-68 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-69 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-70 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-71 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-72 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-73 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-74 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-75 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-76 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-77 Ślub w Toskanii, ślub plenerowy we Włoszech-78

CLOSE