MENU

Naturalnie, że będzie pięknie!

Ola i Artur to moja para, której ślub fotografowałam dokładnie rok przed tą sesją. Nie udało nam się umówić na sesję ślubną zaraz po ich ślubie – nie sprzyjał nam ani kalendarz ani pogoda. Minęło więc kilkanaście miesięcy zanim udało nam się spotkać – nie chciałam więc na siłę wciskać ich w niepasujące już do sytuacji stroje ślubne. Tak się cieszę, że zgodzili się ze mną i przyjechali po prostu jako Oni, a nie Młoda Para :) 

Spotkaliśmy się w sentymentalnym dla mnie miejscu – w parku Zakrzówek w Krakowie. To był jeden z najpiękniejszych dni tej jesieni – ciepło, złote kolory na drzewach, przepiękny zachód słońca i panorama miasta. Cieszę się, że właśnie w takich okolicznościach, ro po ślubie zrobiliśmy tą sesję, bo po raz kolejny mogę Was przekonać, że to nie stroje ani wymyślne miejsca mają znaczenie na zdjęciach! Najważniejsi jesteście Wy i Wasze czułe spojrzenia.

Sesja we dwoje Kraków-1 Sesja we dwoje Kraków-2 Sesja we dwoje Kraków-3 Sesja we dwoje Kraków-4 Sesja we dwoje Kraków-6 Sesja we dwoje Kraków-8 Sesja we dwoje Kraków-9 Sesja we dwoje Kraków-10 Sesja we dwoje Kraków-11 Sesja we dwoje Kraków-13 Sesja we dwoje Kraków-14 Sesja we dwoje Kraków-15 Sesja we dwoje Kraków-16 Sesja we dwoje Kraków-17 Sesja we dwoje Kraków-17a Sesja we dwoje Kraków-18 Sesja we dwoje Kraków-20 Sesja we dwoje Kraków-21 Sesja we dwoje Kraków-22 Sesja we dwoje Kraków-24 Sesja we dwoje Kraków-26 Sesja we dwoje Kraków-27 Sesja we dwoje Kraków-28 Sesja we dwoje Kraków-29

CLOSE