1

W biurze Aliny – Design Your Life

Biuro idealne?  Dla mnie to proste biurko, białe ściany i ulubione dodatki. Pamiętam, że kiedyś na moim Pinterestowym koncie królowały biurka z ogromnymi moodboardami, obwieszone inspiracyjnymi kartkami, motywującymi cytatami. Na szczęście kiedy przyszło do urządzania swojego małego biura poszłam inną ścieżką i wybrałam prostotę i przestrzeń. Nic mnie tak nie motywuje jak porządek i zadbane miejsce pracy ;) Ci, którzy mnie znają trochę lepiej wiedzą, że obsesyjnie sprzątam wszystko co znajduje się w zasięgu mojego wzroku.

Dlatego ogromną przyjemnością było robienie zdjęć Alinie w jej biurze! Od naszego pierwszego spotkania poczułam, że z nas bratnie dusze ;) A utwierdziłam się w tym kiedy weszłam do miejsca gdzie pracuje – totalnie mój klimat. Alina chyba widziała, jak zaświeciły mi się oczy na zdjęcia w takim miejscu, dlatego cała sesja przebiegła w formie pogaduch i zdjęć robionych w międzyczasie :)

Z tego miejsca Alina pisze bloga Design Your Life, więc zajrzyjcie koniecznie jeśli jeszcze go nie znacie!

W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa W biurze Aliny - Design Your Life fotografia wizerunkowa

  • Rewelacyjne wnętrze i przepiękna Alina! :)

  • EWEL INA

    wspaniałe marze o takim biurze wszystko takie minimalistyczne a jednak całość tak wspaniała że trudno oderwać wzrok :)