• Ulepszasz swoją markę?

    Zobacz moją propozycję sesji wizerunkowych i reklamowych

Stawiam na jakość

Zdjęcia wizerunkowe i produktowe wymagają niezwykłej dbałości o szczegóły. Paproszek na koszuli, włos opadający na oko, jakiś niepotrzebny przedmiot na drugim planie… Wszystko ma znaczenie, dlatego bycie skrupulatnym szczególnie się przyda. Jakie to szczęście, że taka właśnie jestem ;)

Wykonuję stylizacje i zdjęcia produktowe, sesje wizerunkowe, zdjęcia biurowe oraz sesje zespołów. Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny sesji.

Pracowałam dla:

SKLEP PROJEKTOGRAM.PL

Współpraca

Współpraca z marką Projektogram polegała na całkowitej odmianie wizualnej ich sklepu internetowego. Moi klienci potrzebowali zdjęć, które w kolorowy, optymistyczny sposób pokażą ich produkty. Moja praca polegała najpierw na zaprojektowaniu produktów, które można kupić w sklepie a następnie odpowiednim ich sfotografowaniu – tak, aby wydobyć z nich cały potencjał.

Efekty

Zdobyłam stałego i wiernego Klienta :) Realizuję regularnie sesje na stronę internetową, Facebooka oraz Instagrama. Doradzam także w zakresie jakości produktów czy wydruków. Moje przywiązanie do wysokiej jakości i energia właścicieli dają bardzo dobre rezultaty!

MARKA KUBARA / EKOPRODUKT

Współpraca

Produkty Kubary są ekologiczne dlatego w zdjęciach szukaliśmy przytulnych, domowych scenerii i naturalnego światła. Duża część asortymentu firmy to półprodukty, dlatego poprzez zdjęcia chciałam pokazać co dobrego można z nich przygotować.

Efekty

Wypracowanie spójnego wizerunku marki, poprzez jednolite zdjęcia. Z Kubarą współpracuję już ponad 2 lata, a moje zdjęcia wykorzystywane są na stronie internetowej, Facebooku, Instagramie oraz w materiałach drukowanych (foldery, ulotki, ekspozycje sklepowe, stoiska reklamowe i handlowe).

BLOG DESIGNYOURLIFE.PL

Współpraca

Alina, właścicielka bloga Design Your Life, zwróciła się do mnie z prośbą o sesję wizerunkową. Jaki był cel zdjęć? Pokazać Alinę jako młodą, aktywną osobę w ciepłym i przytulnym otoczeniu podczas pracy. Do tego Alina promuje zaprojektowany przez siebie organizer, który należało wpleść w scenerię sesji.

Efekty

Urocza sesja we wnętrzach jednej z warszawskich kafejek. Zdjęcia wykorzystywane są na stronie internetowej Aliny, blogu oraz w materiałach prezentacyjnych.

SKLEP SCRAP&ART

Współpraca

Scrap & Art to niesamowite miejsce – biuro, sklep i magiczna przestrzeń warsztatowa. W ramach sesji miałam pokazać wieloraki charakter tego miejsca oraz wykonać portrety Agnieszki i jej współpracowników.

Efekty

Zdjęcia dekorują ściany siedziby Scrap & Art. Znalazły się też w albumie, który Agnieszka pokazuje partnerom i klientom.

AGENCJA UP

Współpraca

Agencja Up realizowała projekt dla jednego ze swoich Klientów, w ramach którego trzeba było sfototgrafować cały zespół – ponad 50 osób – pojedynczo oraz grupowo. Zdjęcia, prezentujące zespół w niekonwencjonalnej formie, miały się ukazać w materiałach internetowych oraz drukowanych.

Efekty

W siedzibie klienta urządziłam małe studio fotograficzne. Tło, światła błyskowe, softboxy, blendy, charakteryzacja i kilka osób zaangażowanych w sesję. Osiem godzin pracy na planie, a później kilkanaście w postprodukcji – ciężka praca ale za to efekty świetne!

Jesteś zainteresowany współpracą?