Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE

5 EDYCJA KURSU - WRZESIEŃ 2018

UWIELBIASZ FOTOGRAFIĘ, ALE...

Instrukcja aparatu Cię przeraża – jest tam tyle słów, których nie rozumiesz?
Nigdy nie udało Ci się rozgryźć trybu manualnego i najwygodniej fotografuje Ci się w trybie automatycznym?
Większość zdjęć, które robisz nie pasuje do siebie?
Nie potrafisz odnaleźć się w różnym oświetleniu i nie wiesz, jak radzić sobie w odmiennych warunkach?
Chcesz nauczyć się jak szybko obrabiać zdjęcia, żeby wciąż wyglądały naturalnie?
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE

JEDYNY TAKI KURS FOTOGRAFII ONLINE

Kurs, na którym nie usłyszysz trudnych nazw, niezrozumiałych formułek i technicznej mowy.
W przyjaznej atmosferze poznasz możliwości swoje i swojego aparatu.
Dowiesz się nareszcie, jak robić jasne, naturalne i spójne zdjęcia.
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE

Cześć, nazywam się Magdalena Mizera a to jest kurs fotografii online.

Robienie zdjęć to moja praca i wielka miłość. Jestem autorką kursu „Jasna strona fotografii” oraz bloga fotograficznego, na którym dzielę się moją wizją fotografii – jasnej, lekkiej i przyjaznej, uczę jak fotografować i inspiruję do ciągłego odkrywania świata zdjęć.
Jestem przede wszystkim fotografem ślubnym, ale prowadziłam już wiele warsztatów ucząc kreatywne kobiety, jak robić zdjęcia. Mój wyraźny, indywidualny styl podoba się wielu ludziom – cieszę się więc, że w tym kursie mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

Kurs Jasna Strona Fotografii ukazał się po raz pierwszy w marcu 2017 – do tej pory odbyły się 3 edycje i wzięło w nich udział ponad 300 kobiet! Dołączysz do nich?

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

Lekcja 1 - wszystko o sprzęcie

Pierwsza lekcja kursu to wprowadzenie w świat sprzętu fotograficznego – pokażę Ci czym fotografować, jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi obiektywami, co to jest ogniskowa.

Lekcja 2 - tryb manualny cz. 1

Po tej lekcji już na zawsze ustawisz tryb M w swoim aparacie :) Opowiem Ci szczegółowo o czasie naświetlania, przysłonie i ISO. Wytłumaczę jak łączyć te parametry w jedno i do czego służy nam korekta ekspozycji. Obiecuję, że wszystkie skomplikowane nazwy przestaną być niezrozumiałe i trudne.

Lekcja 3 - tryb manualny cz. 2

W tej lekcji dowiesz się do czego potrzebny nam będzie balans bieli, jak ustawić punkty ostrości i do czego służą różne tryby autofokusa.

Lekcja 4 - mój sposób na zdjęcia

Pokażę Ci krok po kroku jak robię zdjęcia – w rozmaitych okolicznościach i w różnym oświetleniu. Zobaczysz na przykładach, jakie ustawienia i parametry dobieram podczas fotografowania.

Lekcja 5 - kompozycja

W tej lekcji nauczysz się, jak komponować kadr, aby zdjęcie było przyjemne w odbiorze, jak układać przedmioty na zdjęciu, jak dobierać kolory.
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE

Lekcja 6 - światło w fotografii

Rozumienie światła to klucz do sukcesu podczas fotografowania – w tej lekcji przekażę Ci całą swoją wiedzę na temat różnych rodzajów oświetlenia. Opowiem Ci jak radzę sobie z trudnym, ostrym światłem, kiedy najlepiej robić zdjęcia i jak szukać odpowiednich warunków w domu i na zewnątrz.

Lekcja 7 - pliki RAW i programy do edycji

Co to są pliki RAW i jakich programów do edycji używam? W tej lekcji opowiem Ci wszystko, co jest przydatne podczas fotografowania w RAW-ach, a także jaki wpływ na nasze zdjęcia ma odpowiedni ekran i kalibracja monitora.

Lekcja 8 - edycja krok po kroku

W tej lekcji zobaczysz film, na którym pokazuję krok po kroku jak edytuję swoje zdjęcia zarówno w Lightroomie jak i Photoshopie. Pokażę Ci też alternatywę dla tych programów – bezpłatną i płatną.

Lekcja 9 - z karty do komputera

W tej lekcji poznasz mój proces katalogowania i archiwizowania zdjęcia, opowiem Ci jak o nie dbam po zgraniu z karty pamięci na dysk oraz jak dokonuję selekcji. Opowiem o publikowaniu zdjęć w Internecie oraz wywoływaniu.

Lekcja 10 - szukanie swojego stylu

Ostatnia lekcja kursu dotyczy poszukiwania siebie w zdjęciach, które robimy – jak znaleźć swój styl, jak pracować z innymi ludźmi, jak w zdjęciach pokazać swoje emocje. To lekcja z małym podsumowaniem wiedzy po kursie.
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE

JAK WYGLĄDA KURS?

10 lekcji – wypełnionych po brzegi wiedzą.
Pliki PDF, ćwiczenia, wideo – różne formy nauki.
• Motywacyjna grupa na Facebooku – w której każda uczestniczka może poprosić o radę.
Dostęp online – kurs jest dostępny na platformie online, a Ty otrzymujesz swój login i hasło.
• Możliwość pobrania wszystkich materiałów na komputer, tablet czy telefon.

OFERTA

KURS ONLINE
Dostęp do panelu kursu ze wszystkimi lekcjami.
GRUPA NA FACEBOOKU
Dostęp do prywatnej grupy wsparcia ze wszystkimi uczestniczkami.
OSOBISTE WSPARCIE
Moje osobiste wsparcie w prywatnych wiadomościach przez cały czas trwania kursu.
WEBINAR
Prywatny webinar dla uczestniczek w trakcie trwania kursu.

CO O KURSIE MÓWIĄ UCZESTNICZKI?

Kiedy rozpoczynałam kurs ‚Jasna strona fotografii’ wydawało mi się, że znam podstawy fotografowania i niewiele może mnie zaskoczyć. Jakże się myliłam! Kiedy otworzyłam pierwszy moduł kursu, oniemiałam z wrażenia! Tego nie da się opisać! Nie dość, że wypełniony wiedzą po brzegi, to jeszcze pięknie opracowany wizualnie. Każdy aspekt Magda szczegółowo omawia, pokazuje na zdjęciach kolejne kroki, dzieli się swoimi tajnikami i daje konkretne wskazówki, które można zastosować niemal natychmiast. Dla mnie bardzo ważne były ćwiczenia, bo w praktyce mogłam sprawdzić zdobytą wiedzę. Nieoceniona była aktywność Magdy w grupie i jej bezpośrednie uwagi i podpowiedzi. Miałam wrażenie, jakby siedziała tuż obok i cierpliwie wszystko mi tłumaczyła. Każdy kolejny moduł poruszał inny istotny aspekt.
Kurs dał mi dużo motywacji do fotografowania w trudnym momencie i pozwolił cieszyć się z robienia zdjęć. Wreszcie poczułam, że potrafię! Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto pragnie na nowo zaprzyjaźnić się z aparatem :)

Kinga Barlik – uczestniczka pierwszej edycji kursu, autorka blogów: Bliskostwory oraz Humahuppa

Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE
Jasna Strona Fotografi | KURS ONLINE
Magda dzieli się swoją wiedzą z innymi i robi to – jak na nią przystało – w najlepszym stylu! Brałam udział w pierwszej edycji kursu i z wypiekami na twarzy pochłaniałam kolejne lekcje. Magda przygotowała je w sposób MAGICZNIE piękny! Ale nie tylko estetyka się liczy! Materiały były przede wszystkim po brzegi wypełnione wiedzą, ale wypełnione nie tak, że czacha dymi i masz dość po pierwszych kilku stronach. Sposób w jaki Magda przekazuje wiedzę jest bardzo harmonijny, pełen spokoju, prosty i genialny! Z każdą kolejną stroną chce się wiedzieć więcej i więcej i o dziwo ta wiedza w żaden sposób nie przytłacza! Kurs jest przygotowany tak przejrzyście, że nawet ktoś, kto za bardzo nie chce zrozumieć swojego aparatu, światła i fotografii – bez trudu to wszystko ogarnie! Co więcej: POLUBI! Kto tylko ma potrzebę zaprzyjaźnienia się ze swoim aparatem – koniecznie powinien wziąć udział w tym kursie! Polecam z całego serducha!
Mira Jurecka – uczestniczka pierwszej edycji kursu, autorka marki Family Portraits

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Ile kosztuje kurs?

Kurs kosztuje 269 zł. W tej cenie otrzymujesz dostęp do całego kursu, grupy na FB a także dodatkowo moje osobiste wsparcie – przez cały okres trwania kursu będziesz mogła do mnie napisać i zapytać o poradę.

Jak długo trwa sprzedaż?

Sprzedaż trwa od 16.03.2018 do 22.03.2018.

Kiedy rusza kurs?

Kurs rusza 26 marca 2018.

Jakiego sprzętu potrzebuję?

Na kursie uczę jak fotografować w trybie manualnym. Do ćwiczeń potrzebny będzie Ci więc aparat, który pozwala na takie ustawienia. Może to być zarówno podstawowa lustrzanka, jak i aparat bezlusterkowy. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu, ale jednocześnie potrzebujesz czegoś więcej niż telefonu, żeby wyciągnąć z kursu 100%.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (są u mnie bezpieczne i zawsze możesz się wypisać)

FreshMail.pl
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (są u mnie bezpieczne i zawsze możesz się wypisać)

FreshMail.pl