Uwielbiasz fotografię, ale...

Brakuje Ci spójności

Większość zdjęć, które robisz nie pasuje do siebie. Brakuje im spójności i jednego stylu. Nie potrafisz odnaleźć się w różnym oświetleniu i nie wiesz, jak radzić sobie w odmiennych warunkach.

Nie znasz swojego aparatu

Instrukcja aparatu Cię przeraża – jest tam tyle słów, których nie rozumiesz. Nigdy nie udało Ci się rozgryźć trybu manualnego i najwygodniej fotografuje Ci się w automatycznym.

Nie wiesz jak obrabiać zdjęcia

Obróbka zdjęć to kolejna rzecz, której jeszcze nie udało Ci się ogarnąć. Nie chcesz, żeby Twoje zdjęcia były przerysowane ale nie wiesz, jak sprawić by po edycji wyglądały naturalnie?

Czy choć jedno z tych stwierdzeń wydaje Ci się znajome?

Wobraź sobie kurs fotograficzny, na którym nie usłyszysz trudnych nazw, niezrozumiałych formułek i technicznej mowy.
W przyjaznej atmosferze poznasz możliwości swoje i swojego aparatu.
W jasny i przyjemny sposób dowiesz się w końcu, jak robić naturalne i spójne zdjęcia.

Kurs Online "Jasna strona fotografii" ZAPISY

Cześć! Nazywam się Magda Mizera i jestem fotografem.

Robienie zdjęć to moja praca i wielka miłość. Jestem autorką kursu „Jasna strona fotografii” oraz bloga fotograficznego, na którym dzielę się moją wizją fotografii – jasnej, lekkiej i przyjaznej, uczę jak fotografować i inspiruję do ciągłego odkrywania świata zdjęć. Jestem przede wszystkim fotografem ślubnym, ale prowadziłam już wiele warsztatów ucząc kreatywne kobiety, jak robić zdjęcia. Mój wyraźny, indywidualny styl podoba się wielu ludziom – cieszę się więc, że w tym kursie mogę podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

Jedyny taki kurs

W Internecie znajdziesz wiele kursów fotograficznych, które pomagają zarówno początkującym fotografom jak i tym zaawansowanym. W większości są to jednak kursy, na których powtarzane są techniczne formuły, a ich język daleki jest od zrozumiałego. Mój kurs pomoże Ci przejść gładko przez techniczną stronę zdjęć – tak, aby Twój aparat nie miał przed Tobą tajemnic. Wytłumaczę Ci wszystko w jasny i przejrzysty sposób, bez techno-mowy!

Kurs Online "Jasna strona fotografii" ZAPISY
Kurs Online "Jasna strona fotografii" ZAPISY

Zrozumiesz fotografię!

Na tym kursie nauczę Cię przede wszystkim rozumieć światło, bo to ono jest kluczem do dobrego zdjęcia. Po moim kursie będziesz wiedzieć, gdzie i jakiego światła szukać do zdjęć! Nauczysz się rozpoznawać warunki, w jakich fotografujesz – i przekładać je na ustawienia w aparacie, tak aby każde Twoje zdjęcie było świetne. Twoje zdjęcia zyskają lekkość, naturalność i przejrzystość!

O czym będzie kurs?

Światło

Światło to klucz w fotografii – bez rozumienia światła nie uda Ci się zrobić dobrego zdjęcia. Koniec ze zgadywaniem i zdawaniem się na przypadek! Dobry fotograf wie, jak przekuć warunki zastane na swoje i właśnie tego nauczysz się już w pierwszym tygodniu, tak aby móc wykorzystać tą wiedzę od samego początku.

Technika

Nauczę Cię korzystać z trybu manualnego w Twoim aparacie. Jasno opowiem o tym, czym jest przysłona i jaki wpływ na nasze zdjęcia ma ISO, jak radzić sobie z czasem naświetlania i po co korygować balans bieli. Od tego momentu będziesz robiła zdjęcia takie, jakie chcesz – a nie na jakie pozwala Ci aparat!

Edycja

Pokażę Ci jak obrabiam zdjęcia – od samego początku! Zobaczysz dlaczego fotografuję w RAW-ach i czemu nigdy już nie wrócę do robienia JPG-ów. Ty też nie będziesz chciała! :) Nauczę Cię podstawowej obsługi Photoshopa, Lightrooma i darmowego programu do edycji RAW-ów. Opowiem o moich największych pomocach i drogach na skróty podczas obróbki zdjęć.

Wykorzystanie zdjęć

Życie zdjęcia nie kończy się na karcie w aparacie, prawda? Pokażę Ci jak łatwo i przyjemnie katalogować zdjęcia, jak utrzymywać w nich porządek, tak by wracać do nich z największą przyjemnością! Zobaczysz jak zdjęciom nadać drugie życie wywołując je, segregując w albumie czy dekorując nimi dom.

Chcesz wiedzieć, co mówią moje kursantki?

Byłam na trzech kursach Magdy. Była do nich zawsze świetnie przygotowana. Miłym, spokojnym głosem przekazywała nam swoją wiedzę i cierpliwie odpowiadała na każde pytanie. W bardzo przystępny sposób wytłumaczyła i zobrazowała te wszystkie tajemnicze nazwy jak np. przysłona, ISO, czas naświetlania. Po takim kursie idziesz do domu, robisz kilka zdjęć i mówisz sobie „Wow, ale super. To są moje zdjęcia. W końcu takie jak chciałam.”  To dzięki Magdzie odkryłam, że fotografia nie jest taka trudna i tryb manualny jest super i nie należy się go bać. Z całego serca POLECAM kursy przygotowane i prowadzone przez Magdę!

Magda

Na warsztatach Magdy pojawiłam się dwukrotnie. Absolutnie nie dlatego, że po pierwszym warsztacie dalej niewiele wiedziałam na temat fotografii cyfrowej, ale wyłącznie po to by poszerzyć wiedzę praktyczną. Powiem w skrócie, bez owijania w bawełnę – POLECAM GORĄCO! Dzięki Magdzie wreszcie zrozumiałam jak manualnie ustawiać aparat. Coś co przez lata mimo kilku kursów, było dla mnie niezrozumiałe nagle stało się banalnie proste. Magda wszystko tłumaczy w prosty i klarowny sposób. Na koniec daje uczestnikom praktyczną ściągawkę, dzięki której pierwsze samotne próby zmierzenia się aparatem i jego ustawieniami manualnymi stały się możliwe. Wiele ciekawych porad, informacji o przydatnych stronach internetowych, porady odnośnie zakupu aparatu czy obiektywu. Jako ciekawostkę dodam jeszcze, że bezpośrednio po warsztatach u Magdy pojechałam kupić nowy obiektyw. Używam go wciąż i nie wyobrażam sobie robienia zdjęć bez tego konkretnego obiektywu.

Agnieszka

Ostatnio kupiłam aparat i bardzo dużo czytam w internecie. Zachwycałam się jasnymi zdjęciami od dawna, jednak dopiero Twój e-book uporządkował moją wiedzą i pozwolił większą uwagę skupić na samej obróbce. Opisałaś w bardzo prosty sposób na co zwracać uwagę i pokazałaś, że to tak naprawdę osiągalne dla amatora takiego jak ja. Przekonałaś nawet do zakupy blendy, co wydawało mi się zawsze wyłącznie atrybutem profesjonalisty. Głównie ujęła mnie przystępność informacji które opisujesz.

Lena

Ten kurs Ci pomoże!

Kurs Online "Jasna strona fotografii" ZAPISY

Lekcje w formie PDF

Otrzymasz ode mnie lekcje w formie PDF-ów. Będziesz mogła ściągnąć je na dysk i przeczytać w spokoju, możesz też do nich wracać w późniejszym czasie. Lekcje będą zawierały całą moją wiedzę na temat jasnych, świetlistych zdjęć.

Bonusy

Chcę dać Ci w tym kursie jak najwięcej, dlatego przygotowuję specjalne bonusy, które pomogą Ci w nauce: listy krok po kroku, tutoriale i ćwiczenia. Na pewno nie będziesz się nudzić :)

Grupa na Facebooku

Stworzę specjalną grupę na Facebooku, do której będziesz mogła się zapisać! Codziennie będę tam zaglądać i odpowiadać na pytania oraz udzielać rad. Wiem, jak ważne jest wparcie grupowe dlatego mam nadzieję, że stworzymy tam naprawdę świetne, pełne inspiracji oraz pomocy miejsce!

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś początkująca

Chcesz nauczyć się robić jasne zdjęcia

Nie umiesz obrabiać zdjęć

Masz problem ze spójnością stylu

Chcesz się uczyć ode mnie

Druga edycja kursu ruszy przed wakacjami 2017. Po zapisaniu się na listę oczekujących będziesz pewna, że dostaniesz informację o rozpoczęciu jego sprzedaży jako pierwsza. Do zobaczenia!