• Romantyczny ślub?

    Pozwólcie mi opowiedzieć Waszą historię!

Marzycie o pięknych fotografiach?

Dzień ślubu to dla niektórych z Was najważniejszy dzień w dotychczasowym życiu. Planujecie go od tygodni lub miesięcy i nie chcecie nic pozostawić przypadkowi. Cieszę się, że trafiliście na tą stronę, bo oznacza to, że pragniecie go uwiecznić na pięknych zdjęciach. Tak – wybór fotografa to jedna z najważniejszych decyzji jakie podejmiecie.

Chciałabym aby moje zdjęcia przypominały Wam ten cudowny dzień. Abyście wracali do nich i z uśmiechem oraz wzruszeniem wspominali te chwile.

Coś więcej niż zwykły reportaż

jakość i styl

Gwarantuję Wam wysoką jakość moich zdjęć. Każdy reportaż ślubny jest inny i wyjątkowy, ale każdy ma wspólny mianownik – cudowne emocje :) Obiecuję, że zobaczycie je na moich zdjęciach i będą one z Wami przez długi czas.

wyjątkowa oprawa

Każdy reportaż ślubny zasługuje na piękną oprawę, dlatego wkładam dużo serca i zaangażowania w to jak będą wyglądały Wasze zdjęcia w końcowej formie. Albumy, pendrive i wydruki jakie Wam daję są piękne, subtelne i klasyczne – na pewno zostaną z Wami na lata.

dobra atmosfera

Fotografowałam już wiele ślubów i wiem jak ważna jest umiejętność zachowania dyskrecji podczas Waszych chwil. Na każdym ślubie staram się być jak najmniej widoczna – nie znaczy to, że stoję z boku :)

Zobaczcie, jak to może wyglądać:

1

krok

Poznajmy się!

Przejrzyjcie moje ślubne portfolio a potem napiszcie do mnie wiadomość z datą Waszego ślubu. Ja prześlę Wam moją ofertę i wyjaśnię wszystkie wątpliwości, jakie tylko zrodzą się Wam w głowach :) Możemy też umówić się na niezobowiązujące spotkanie – wtedy będę mogła opowiedzieć Wam wszystko dokładnie i pokazać produkty, które otrzymują moje pary młode.

2

Krok

Umowa

Jeśli zdecydujecie, że to właśnie ja będę mogła Was uwiecznić w tym wyjątkowym dniu, spotkamy się by podpisać umowę. Wtedy właśnie Wasz termin ślubu staje się naszym wspólnym terminem! Przy okazji przegadamy jeszcze wszystkie szczegóły i na pewno na jednej herbacie / kawie się nie skończy:)

3

Krok

Sesja narzeczeńska

To nie jest obowiązkowy punkt, ale bardzo Was do niego zachęcam :) To będzie nasze pierwsze spotkanie z aparatem – ja poznam Was lepiej, Wy będziecie mogli zobaczyć jak pracuję i poczujecie się pewnie i swobodniej! Dla moich par ślubnych zawsze przygotowuję specjalną ofertę sesji narzeczeńskiej. Zdjęcia z sesji możecie później wykorzystać w zaproszeniach, podarunkach dla gości lub dekoracji sali weselnej.

4

Krok

Wasz ślub

Kiedy przyjdzie dzień Waszego ślubu będziemy się już dobrze znali :) Nie będziecie się martwić ani krępować obecnością aparatu. Postaram się być tak dyskretna jak tylko potrafię, a jednocześnie uchwycić tyle momentów, żebyście później z radością mogli je odkrywać na nowo! Będzie pięknie, obiecuję!

5

Krok

Spotkanie

Po ślubie potrzebuję zazwyczaj ok. miesiąca aby dostarczyć Wam zdjęcia w wersji elektronicznej. Przeglądniecie je u siebie, wybierzecie do albumów i do druku te, które najbardziej Was zachwycą. Później ja wyślę je do mojej drukarni i po raz kolejny spotkamy się, abym mogła je Wam przekazać :)

Kiedy patrzę na nasze ślubne zdjęcia wiem, ze nie mogliśmy wybrać lepiej. Nie znaleźlibyśmy drugiej osoby, która tyle uwagi poświęca detalom, cudnej kompozycji i nastrojowemu światłu.

Kasia i FatihWorqshop

Magda nie potrzebuje ustawić całej przestrzeni wokół siebie żeby zdjęcie wyszło, a mimo to każde zdjęcie wyglada jak robione wiele godzin na sesji. Jesteśmy szalenie zakochani w Magdzie jako fotografie, w zdjęciach które robi – są prawdziwe, wzruszające, wymarzone. I przyznajemy : data naszego ślubu nie była przypadkowa – Magda miała wtedy wolny termin ;)))

Marta i Wojtek

Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Magdę. Nie dość, że jest profesjonalnym fotografem, to przede wszystkim bardzo miłą i ciepłą osobą :). W dniu ślubu mogliśmy czuć się przy niej swobodnie, jakbyśmy znali się od dłuższego czasu.

Olga i Tadek

Tak mogą wyglądać Wasze gotowe zdjęcia ze ślubu!

Gotowi na romantyczną przygodę?

W treści wiadomości podajcie mi datę Waszego ślubu (lub w przybliżeniu, jeśli nie macie jej jeszcze ustalonej) oraz miejsce.
To pozwoli mi sprawniej i szybciej odpowiedzieć na Wasze zapytanie.